Ви ввійшли як: Гість

У неділю, 8 квітня християни всього світу відзначили світле Христове Воскресіння – свято, яке об’єднує усіх від Заходу до Сходу, утверджує віру, надію, любов у серці кожного.

«Єднання заради Миру».

У неділю, 8 квітня християни всього світу відзначили світле Христове Воскресіння – свято, яке об’єднує усіх від Заходу до Сходу, утверджує віру, надію, любов у серці кожного.

Жителям сіл Оринин, Яруга та Врублівці, зокрема Орининській та Врублівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, випала велика честь приймати десять учнів та керівника із маленького і затишного міста Волноваха Донецької області, де майже всі знають одне одного, де радість та журба розносяться за лічені години. Учні радо вітали гостей у стінах навчальних закладів: організували екскурсію по школі, зустріч-спілкування «Україна – єдина держава» за участю дирекції школи, учителів.

7 квітня, у день Благовіщення, для гостей було організовано екскурсію до смт.Скала-Подільська Тернопільської області у туристичний комплекс «Тридесяте царство» та готельний комплекс «Ксенія» у с. Врублівці, під час якої було проведено майстер-клас із писанкарства. Майстрині розповіли про види, техніку, символи розпису на теренах України. Учні мали змогу попрацювати справжніми писачками та воском, отримали не тільки нові знання, а й відчули світле єднання, радість, тепло, віру, добро у серцях напередодні Пасхи, а теплі писанкові барви надихнули усіх на добрі справи.

Цього ж дня учні Орининської тв Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ст. разом із гостями мандрували кам’янецькими стежками, відчули старовинний дух древнього міста, захопились вдалим поєднанням потужних оборонних мурів Старого замку та високими стрімкими скелями каньйону річки Смотрич. Неабиякий інтерес викликав і унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом. Старшокласники віддали данину пам’яті 13 загиблим воїнам-афганцям. Приємні відчуття викликала зона відпочинку «Лебедине озеро», сквер «Водойма», боулінг клуб «Галактика». Організована екскурсія містом Кам’янець-Подільський створила неповторне відчуття подорожі в часі.

Разом з жителями сіл гості взяли участь у святковій Великодній літургії. Близько опівночі з дзвіниці, немов з небес, залунали радісні пасхальні звуки дзвонів – урочистий благовіст сповістив, що настає велика хвилина – Світлоносне свято Воскресіння Христового. За традицією українців, яка не змінюється з часом, настоятелями церков було освячено великодні кошики, здійснено молитву до Всевишнього з вірою у краще майбутнє для близьких, рідних, знайомих та всієї України. Учні із великим захопленням спостерігали за подільськими звичаями свята Великодня.

8 квітня діти були на гостинах у родинах Баліцької Л.А., Ковальчуків-Жив’єцьких, Ковальчук А.А., Музики А.В., Івашковської І.М., Ремішевської Н.В., Сенькова О.М. та обмінялись великодніми писанками, а найбільше – враженнями. Християнські цінності – любов до ближнього, милосердя, щирість надихнули колективи Орининської, Приворотської, Чорнокозинецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Підпилип’янської, Шустовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Орининської загальноосвітньої школи –інтернат І-ІІІ ступенів, Врублівецької, Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст. та жителів села Оринин С.Данилюка, В.Лазара, Л.Матвіцької, О.Михайловського, В.Мокрицького, Г.Рарицької, Д.Холошенка зробити великодні подарунки дітям-гостям нашого краю. А також було організовано екскурсію визначними місцями сіл Оринин та Врублівці. Весело провели час з учнями школи у сільському парку, комплексі відпочинку «Перевесло», «Ксенія» диско-клубі «Вікторія», обмінялися побажаннями, адресуючи одне одному доброго здоров’я, миру, щастя, оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення.

Єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, і надалі згуртовуватиме усіх на рідній батьківській землі.

Особливу подяку висловлюємо Ковальчуку Валентину Ігоровичу, директору Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Сенькову Олександру Миколайовичу, директору Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ст., Баліцькій Лілії Анатоліївні, вчителю початкових класів Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Музиці Альоні Володимирівні, домогосподарці с. Яруга, Івашковській Ірині Миколаївні, листоноші с. Яруга, Ремішевській Нілі Віталіївні, землеупоряднику с. Врублівці, які сердечно прийняли дітей у своїх домівках.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання