Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ХVІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ХVІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА

3 клас

І місце - Іванашко Марія, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Савіцька О.П.)

ІІ місце - Брушневська Інга, учениця Довжоцького НВК (вч. Франкова Г.А.)

ІІ місце - Сорокатий Іван, учень Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Науменко Т.І.)

ІІІ місце - Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Бойчук С.О.)

ІІІ місце - Івасик Дарія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Ковальчук А.А.)

ІІІ місце - Шадрина Вікторія, учениця Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст.( вч. Касько Т.М.)

4 клас

І місце – Захарова Катерина, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Дудко В.Б.)

ІІ місце – Гуменюк Ірина, учениця Гуменецького НВК (вч. Стефанюк О.М.)

ІІ місце – Зубенко Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Стінська О.В.)

ІІІ місце – Мазурчак Богдан, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Громович Т.В.)

ІІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Воронюк Л.В.)

ІІІ місце – Левицька Діана, учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Горгулько В.В.)

ІІІ місце – Задорожна Яна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Черватюк Л.В.)

5 клас

І місце - Шлапакова Маріна, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Помазан Г.Є.)

ІІ місце - Григораш Яна, учениця Залісько -1 ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Черватюк О.О.)

ІІІ місце - Королюк Яна, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (Червоногродська Г.А.)

ІІІ місце - Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)

6 клас

І місце - Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Годовиченко Р.О.)

ІІ місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.)

ІІ місце - Заходим Олександра, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кушнір Г.І.)

ІІІ місце - Лубко Валентин, учень Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)

ІІІ місце – Мендограло Ангеліна, учениця Крушанівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Середа А.А.)

ІІІ місце – Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мартинюк У.М.)

7 клас

І місце - Іскрук Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.)

ІІ місце - Онуфрієва Маргарита, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Помазан Г.Є.)

ІІ місце - Чорна Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Балан С. Л.)

ІІІ місце - Вовк Олександр, учень Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)

ІІІ місце - Ярошевська Аліна, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Шинкаренко Л.М.)

ІІІ місце - Балагурова Мар’яна, учениця Грушківського НВК (вч. Тимчук О. М.)

ІІІ місце - Романишина Юлія, учениця Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Малищук Л.С.)

ІІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.)

8 клас

І місце – Орчаківська Анастасія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.)

ІІ місце - Вознюк Олександра, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соха Р.С.)

ІІ місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.)

ІІІ місце - Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)

ІІІ місце - Мельничин Ольга, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Гуменюк К.А.)

9 клас

І місце - Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч. Присяжнюк О.М.)

ІІ місце - Поляков Максим, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соха Р.С.)

ІІІ місце – Ржепянська Ольга, учениця Нефедіївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Головкіна М.П.)

ІІІ місце - Предиткевич Вікторія, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Рибак Н.М.)

10 клас

І місце - Норкіна Анастасія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.)

ІІ місце - Соломон Вікторія, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Янчук В.І.)

ІІ місце – Кривенко Аліна, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марчак Л.С.)

ІІІ місце - Стефурак Дар’я, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.)

ІІІ місце – Онуфрійчук Яна, учениця Грушківського НВК ( вч. Рудик Л.М.)

11 клас

І місце – Ковбель Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лук’янчук Л.І.)

ІІ місце – Середа Віталій, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч.Чорна О.С.)

ІІ місце - Бурий Максим, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська В.М.)

ІІІ місце - Тхоржевська Лілія, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.)

ІІІ місце - Кисилівська Юлія, учениця Грушківськуого НВК (вч. Чорпіта Г.В.)

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання