Ви ввійшли як: Гість

Мистецька виставка Степанюк Ю.А.

Виставка творчих робіт талановитої молодої художниці Степанюк Ю.А.

Відкриття виставки творчих робіт талановитої молодої художниці Юлії Анатоліївни Степанюк відбулося 4 березня о 13 годині у відділі мистецтв Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва і триватиме впродовж березня. Підготувала виставку та презентувала творчість автора Наталія Михайлівна Березюк, завідувачка мистецьким відділом Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

Представлені твори яскраво відображають не лише мистецькі уподобання художниці, а й загальні риси сучасного розвитку мистецтва. Виставка співзвучна із першими справжніми днями весни, сповненими сонячного світла та надій на краще майбутнє тому й має назву «Весняний настрій».

Роботи виконані в різноманітних техніках та матеріалах. Живописні олійні пейзажі, романтичні акварельні портрети та ікони захоплюють погляд глядачів. Поглянувши на роботи можна відчути, з якою любов'ю і захопленням Юлія пише картини, також відчувається гармонійне сприйняття світу. Але родзинкою виставки все ж таки стали неперевершені ткані гобелени Юлії Анатоліївни. На них зображено не лише те, що бачить художниця, але й те, що відчуває. Вона вкладає в роботи частинку своєї душі. До цього висновку приходять глядачі та фахівці, які відвідали виставку а також майстер-клас Юлії Анатоліївни по ткацтву.

Милує око яскрава кольорова гамма гобеленів. Квітучі українські сади, польові квіти, фортифікаційні споруди Старого міста. Але мимоволі погляд зупиняється на одній з робіт, де зображено дівчину у квітчастому вінку та вишитій сукні. За плечима у неї два крила – жовте та блакитне. Її одяг у вогні, а під ногами – червоні маки, які символізують краплини крові. «Україна у вогні» - у такому образі зобразила художниця сучасний стан нашої Батьківщини.

На виставці також представлені ткані роботи вихованців гуртка «Художнє ткацтво» від Районного Будинку школяра, керівником якого є Юлія Анатоліївна.

Юлія Степанюк також є керівником гуртка «Народне мистецтво» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, вчителем початкових класів та образотворчого мистецтва Боришковецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Вона - учасник та лауреат Всеукраїнських конкурсів “У нас одне коріння — 2010”, “Вчитель року-2011”, обласного конкурсу “Освіта Хмельниччини на шляхах реформування”. Лауреат (диплом ІІІ ступеня) ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2015» у номінації «Образотворче мистецтво». Учасник різноманітних художніх виставок у м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський.

Дуже сподіваємося, що це лише початок довгої творчої дороги молодої художниці з великими перспективами. І хочеться від щирого серця побажати втілення в життя всіх її творчих планів та надій.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання