Ви ввійшли як: Гість

30 листопада 2017 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування.

«Лідер школи – лідер у всьому».

Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

Як здійснює свою роботу учнівське самоврядування в Кульчиєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ми мали змогу побачити, завдяки районному семінару педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер школи – лідер у всьому», який відбувся 30 листопада. Семінар підготувала та майстерно провела педагог-організатор Мозолюк Майя Анатоліївна.

В теоретичній частині семінару, директор Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Шуткевич О.В., ознайомив гостей з навчальним закладом та колективом школи. З вітальним словом до учасників дійства звернулися директор Будинку школяра – Віталіса Антонівна Побережна та методист районного методичного кабінету – Юлія В’ячеславівна Дідик. Методист районного Будинку школяра Юлія Анатоліївна Степанюк, виступила з презентацією на тему: «Сутність, агенти, етапи соціалізації особистості» та ознайомила усіх присутніх із роботою учнівського самоврядування в Кам’янець-Подільському районі. Про учнівське об’єднання Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.. - «Козацьку Січ», розповів Микола Гасюк – учень 11 класу, голова районної Ради лідерів учнівського самоврядування.

В практичній частині, учасники семінару мали змогу спостерігати цікаве театралізоване дійство, завдяки якому Майя Анатоліївна Мозолюк ознайомила присутніх з усіма напрямками роботи учнівської організації в школі. Також педагогом-організатором було проведено ігрову, розважально-конкурсну програму - «Зубастики», в якій були активно задіяні і учні, і педагоги. Ансамбль народних інструментів Кульчиєвецької ЗОШ, під керівництвом Олега Михайловича Григоренка, порадував гостей майстерним виконанням музичної композиції.

Приємним стало те, що у роботі семінару взяли участь представники майже усіх шкіл нашого району та сусідньої Колибаївської ОТГ. Педагоги-організатори та лідери шкіл мали змогу обмінятися досвідом роботи учнівських об’єднань та отримали багато нових цікавих ідей.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання