Ви ввійшли як: Гість

Дітям – усе найкраще

Відкриття Устянського дошкільного навчального закладу «Промінчик»

Сучасні нові тенденції щодо освітньої галузі спрямовані на забезпечення прав дітей на здобуття якісної освіти. Їх реалізація полягає в модернізації освітніх систем, створенні умов, що дають дітям можливість розвиватися творчими особистостями, рости здоровими, з почуттям власної гідності.

Найголовніша проблема освіти –охоплення дошкільними навчальними закладами наймолодших українців. Мережа дошкільних навчальних закладів району досить різноманітна, але не в повній мірі задовільняє потреби населення.

У районі налічується 4822 дітей віком від 1 до 6 років, і лишень 1746 діток охоплені дошкільними закладами, 382 дошкільнят охоплені варіативними формами дошкільної освіти.

На виконання Закону України „Про дошкільну освіту” в частині створення оптимальних умов для здобуття дітьми дошкільної освіти, в районі продовжується робота по оптимізації мережі дошкільних закладів. Початок оздоровлення в нашому районі запам'ятається відкриттям нового дошкільного закладу. Особливо радісною є ця подія для матусь маленьких мешканців села Устя. Адже від тепер вони мають можливість віддати своїх діток у руки досвідчених педагогів, які зроблять усе для того, щоб їхні діти були здоровими та щасливими, навчались дружити та любити рідний край разом, однією дружною родиною.

Устянський "Промінчик" засяяв з новою силою, з новою потужністю, адже у такому гарному світлому приміщенні, із сучасним ремонтом, новими меблями, іграшками створено належні умови для перебування дошкільнят на повний, 9-ти годинний робочий день. Шлях до результату який отримано сьогодні був тривалим та важким.

Капітальний ремонт приміщення місцевого фапу був розпочатий у 2013 році ПП «Ізумруд» за кошти місцевого бюджету (296 тисяч грн). Дизайнером –оформлювачем виступила енергійна та ініціативна завідуюча дошкільним закладом, яка спільно з батьками та сільським головою плідно працювали над втіленням своїх задумів на благо маленьких мешканців села.

Відкриття цього закладу є символом тісної співпраці колективу дошкільного закладу, сільської громади та представників влади всіх рівнів: сільської, районної, обласної. Тож поділитися своєю радістю Устянський «Промінчик» запросив усіх причетних до свого відкриття людей, щоб поділитися своєю радістю.

Привітати малечу та її батьків приїхали голова адміністрації Василь Сукач та помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська, представник голови районної ради Тихенький Володимир Миколайович, головний лікар Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби Керничний О.В., представник відділу освіти методист РМК Кашуба Н.Л.,голова сільської ради Сидорук Ю.Г., дитектор ПП «Ізумруд» Паур Микола Миколайович. Участь у даному дійстві взяли також завідувач сільською бібліотекою Фурманова Т.М., директор школи Митко В.І.,завідувачі сусідніх ДНЗта жителі села.

Малеча зустрічала гостей квітами та піснями, приймала подарунки від представників району. Подяку від голови райдержадміністрації отримали найактивніші жителі, які брали безпосередню участь у реконструкції приміщення сільського ФАПу .Слова особливої вдячності прозвучали на адресу вагітних устянок , які в майбутньому зможуть сористатися послугами даного дошкільного закладу. За вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти Грамотою відділу освіти нагороджено завдувача дошкільним закладом Когутовська Анжела Анатоліївна. Від імені батьків дошкільнят слова вдячності висловила голова батьківського комітету Щербань Ганна.

Після урочистостей батьки і діти з радістю і хвилюванням переступили поріг нового «Промінчика», де на малечу чекали солодощі від Володимира Мельниченка та спонсорів.

Тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти бажаємо устянській малечі.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання