Ви ввійшли як: Гість

27-28 березня 2019 року на базі Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради проходив обласний етап ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів, в якому взяли участь 11 команд із Хмельницької області.

«Турнір юних журналістів».

Журналістикознавство є молодою галуззю гуманітарного знання, оскільки журналістська освіта – це набуток XX століття. Професія журналіста унікальна своєю орієнтацією на творчість. Робочий матеріал журналіста – інформація про явища соціальної дійсності, а інструмент для опрацювання матеріалу – слово. На відміну від професійного письменника, який береться за перо під впливом натхнення, за умови наявності сформованого і в деталях обдуманого творчого задуму, журналіст мусить писати щодня, старанно і невтомно збираючи факти й повідомлення, думки й коментарі.

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та від 02 серпня 2018 року № 849«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА №117-од від 18.03.2019 «Про проведення обласного етапу всеукраїнських учнівських турнірів юних журналістів, істориків у 2018/2019 навчальному році» 27-28 березня 2019 року на базі Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради проходив обласний етап ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів, в якому взяли участь 11 команд із Хмельницької області.

Команда Кам’янець-Подільського району «Команда-PR», у складі якої грали учні Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сніжани Стасюк та Діани Андрушко, учня 11 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександра Мартиніва, учня 11 класу Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Максима Сафронюка, учениці Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Колибаївської ОТГ Нонни Чорненької та учениці Грушківського ліцею Староушицької ОТГ Олександри Цісар, посіла на турнірі 6 місце (керівник команди – учитель української мови та літератури Слобідсько-Рихтівської ЗОШ Кара Лариса Володимирівна).

У запеклих дебатах про фейки, джинсу, інтернет-видання, поведінку журналістів у зоні бойових дій та на мітингах, про побудову фоторепортажу й важелі боротьби з плагіатом народжувалась істина та виявлялись ораторські вміння й бойовий дух юних журналістів.

Учасники команди «Команда-PR» висловлюють подяку вчителю української мови та літератури Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» Солоненко Віті Михайлівні за допомогу та підтримку в організації та проведенні турніру юних журналістів.

Щиро вітаємо учасників і переможців турніру та бажаємо їм подальших успіхів в інтелектуальних змаганнях!

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання