Ви ввійшли як: Гість

Тиждень права 2014

Проведення Всеукраїнського тижня права в Кам'янець-Подільському районі

З 08.12 по 14.12.2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проходив Всеукраїнський тиждень права.

У бібліотеках навчальних закладів було організовано виставку літератури та плакатів на тему: «Світ правової літератури», виготовлено стенди «Конституційні права та свободи», «Ви це повинні знати», «Гарантії та механізми захисту прав людини», стінгазети «Правовий вісник», «Права та обов’язки очима дітей», буклети «Правопорушення серед нас». Учні підготували презентації «Світ юридичних професій», «Конституційні права та свободи».

Проведено загальношкільні лінійки «Права свої знай, про обов’язки не забувай».

В 1-4 класах було проведено бесіди на правову тематику:»Мої права», «Діти – малі громадяни України», «Знай свої права, дитино», «Права і обов’язки дитини в Україні», «Я і моя родина», проведено анкетування учнів «В дружбі з правилами поведінки», «Мої права та обов’язки», «Чи знаю я свої права», правові тренінги «Підліток і право. Як не стати жертвою злочину», правове свято «Діти під парасолькою прав», вікторини «Чи знаєш ти свої права?».

В 5-9 класах було проведено виховні години класними керівниками на такі теми: «Подорож у Країну Прав дитини», «Конвенція ООН про права дитини», «Я і мої права», «Жити за основним законом», «Людини і її права», «Правова абетка», «Права дитини та їх реалізація».

З 08 по 12 грудня в кожному навчальному закладі району було проведено бесіди, розповіді, інформаційні десятихвилинки, класні години, правові тренінги.

Педагогічні колективи тісно співпрацюють з батьківськими комітетами, в школах проведено правовий всеобуч для батьків «Права і обов’язки дітей в сім’ї», «Порушення прав дитини».

У Вербецькій ЗОШ І-ІІ ст., Староушицькій СЗОШ І-ІІІ ст., Завалецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ст., Княгининській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено брейн-ринги, зустрічі з дільничним інспектором на тему: «Закон і правоохоронні органи», години спілкування «Нехай панує добро і справедливість», вікторини на тему: «Права, свободи та обов’язки громадян». В Завалецькій ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано та проведено зустріч із учасником бойових дій на Сході – Левицьким Р.М., який в своїй розповіді підкреслив значення такого обов’язку кожного громадянина як захист Вітчизни.

В Баговицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Пановецькій ЗОШ І-ІІ ст., Думанівській ЗОШ І-ІІ ст, Колубаївській ЗОШ І-ІІ ст., Ходоровецькому ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено конкурси малюнків на тему: «Я маю право…».

В Жванецькому, Жовтневому, Залісько-1, Колодіївському навчальних закладах у 10-11 класах було організовано та проведено конкурси-захисти учнівських проектів «Правомірна поведінка», «Відповідальність підлітків за свої вчинки», засідання круглого столу «Права людини і людини», «Право на життя – невід’ємне право кожної людини», «Права дитини. Закон і реальність», правові КВК «Право у нашому житті», спортивно-правові ігри «Точно в ціль», правові турніри «Діти та їх права», конкурси стінгазет «Правовий вісник».

В Крушанівській ЗОШ І-ІІ ст. з учнями було проведено ігрову програму «Дитина під парасолькою закону» (конкурс «Дешифрувальник», головоломка «Хто найспритніший», гра «Перекладач з юридичного», гра «Мандрівка океаном».

Вчителями правознавства в Подільській ЗОШ І-ІІІ ст., Думанівській ЗОШ І-ІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст., Гуменецького НВК, Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст., Подільської ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено уроки-диспути «Правопорядок і правопорушення. Юридична відповідальність».

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання