Ви ввійшли як: Гість

Європейський тиждень місцевої демократії

«Європейський тиждень місцевої демократії» в загальноосвітніх навчальних закладах району

Забезпечена чітка робота щодо відзначення «Європейського тижня місцевої демократії» в ЗНЗ району: проведено тематичні уроки, бесіди, лекції, інформаційні години, «круглі столи», конкурси дитячих малюнків, вікторини, конкурси учнівських творів, засідання учнівського самоврядування, тематичні вистави, конкурси учнівських презентацій.

13 жовтня 2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено тематичні загальношкільні лінійки.

У Баговицькій, Подільській, Колибаївській, Кадиєвецькій, Ходоровецькій, Пановецькій, Слобідсько-Рихтівській, Сахкамінській, Староушицькій ЗОШ класними керівниками було проведено бесіди на тему: «Роль Ради Європи в області розвитку місцевої демократії», «Права людини як основний компонент місцевої демократії», «Об’єднана Європа і Україна – колективна безпека», «Україна на шляху до Європи», «Громадські організації України», «Євроінтеграційні процеси в Україні», інформаційні години «Україна-ЄС: реалії та перспективи», «Демократія участі: обмін, пропозиція, вирішення».

У Сахкамінському, Збручанському, Подільському, Княжпільському, Ходоровецькому, Гавриловецькому, Крушанівському, Жовтневому, Колодіївському загальноосвітніх навчальних закладах було проведено вікторини «Що ми знаємо про Європу?», виховні години «Відкриваємо Європу», «Країна Правознайка», лекції «Україна і Європейський союз», бліц опитування «Демократія – це…», круглі столи «Шляхи та заходи удосконалення демократії в Україні».

Проведено конкурси творів-роздумів «Якби я був депутатом…», конкурси малюнків «Демократія очима дітей», учнівських плакатів «Ми – європейці».

Педагогами – організаторами, вчителями суспільних дисциплін Ходоровецької, Слобідсько-Рихтівської, Жовтневої, Гуменецького НВК організовано та проведено конференції «Діяльність громадського самоврядування в системі освіти».

Учнями старших класів Староушицької, Подільської, Жванецької, Чабанівської, Кадиєвецької, Залісько-1, Чорнокозинецької, Жовтневої ЗОШ були проведені тематичні семінари «Європейський вибір України. Структура самоврядування».

В Залісько-1, Подільській ЗОШ 15 жовтня відзначили День Європейської хартії місцевого самоврядування в школі. Учні 8-10 класів ознайомили 1 – 7 класів із змістом Європейської хартії місцевого самоврядування, історією її прийняття та ратифікації в Україні, а також представили до уваги презентацію проектів «Місцева демократія в дії: обговорення місцевих проблем територіальної громади та шляхи їх вирішення», в якому учні 8-10 класів розповіли про своє бачення місцевих проблем територіальної громади (дороги, сміття, відсутність робочих місць, погане покриття інтернет-мережею, стан шкільного спортзалу) та шляхи їх вирішення.

Зустріч за круглим столом у формі запитань-відповідей із депутатами сільської та районної ради відбулась у Приворотській ЗОШ.

У шкільних бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів обладнано тематичні полиці, виставки літератури, присвячені даній темі.

Класними керівниками Баговицької, Чорнокозинецької, Голосківської, Колодіївської, Приворотської ЗОШ було проведено виховні години, бесіди, класні години: «Україна – серце Європи. Україні - європейська демократія».

У Грушківському, Жванецькому, Кадиєвецькому, Колодіївському, Орининському, Приворотському, Колибаївському, Гораївському та ін. навчальних закладах було проведено засідання учнівського самоврядування «Місце та роль органів учнівського самоврядування у сучасній школі».

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання