Ви ввійшли як: Гість

22 лютого на базі Довжоцького НВК відбувся районний конкурс – фестиваль технічної творчості.

«Мистецтво ремесел»

22 лютого на базі Довжоцького НВК відбувся районний конкурс – фестиваль технічної творчості «Мистецтво ремесел». Конкурс проходив у трьох номінація: «Народна лялька», «Ужиткове приладдя», «Ярмарок народних промислів».

Фестиваль розпочався Ярмарком виробів, учасники захищали свої роботи у театралізованій формі.

У практичній частині фестивалю журі та учасники приймали участь у майстер - класі «Виготовлення жука-сонечка з вовни», який представляла методист Будинку школяра, керівник гуртка «Валяння вовною і ткацтво» Степанюк Юлія Анатоліївна.

Номінація «Народна лялька» Роботи були представлені яскраві, різноманітні - святкові і прості, мотанки і в’язанки, ляльки обереги. Переможцями в даній номінації стали:

  • І місце – Кавецька Аніта, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Любінська Яна, учениця Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Ужиткове приладдя». Учасники підготували роботи з дерева, виконані на станках та вручну.

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце – Сабадаш Денис, Пянтковський Олександр учні Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Барабанов Андрій, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст,;
  • ІІІ місце – Литвинюк Ярослав, учень Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце - Ільніцька Мар’яна,Ткачук Надія, учні Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.

Найбільша, найяскравіша номінація «Ярмарок народних промислів». Вона складається з таких розділів, як роботи з бісеру, в’язання, вишивання, дерев’яні вироби.

Номінація «Картини з бісеру».

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце Продан Катерина, учениця Довжоцького НВК;
  • ІІ місце Гутник Катерина, учениця Довжоцького НВК;
  • ІІ місце Мельничин Ольга, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце Демчик Богдана, учениця Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце Ярошевська Аліна, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Гелетюк Валерія, Предиткевич Олександр, учні Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Колосова Єлизавета, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Народні промисли».

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце Зарицька Анна, Марценюк Олег, Мостова Аліна учні Грушківського НВК;
  • ІІ місце Вербівська Аміна, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Бризіцька Анжеліна, Єремчук Марія, Білик Катерина, Романюк Владислава, Гаврилюк Олександра,Кундиловська Майя, учні Довжоцького НВК.

Останні події...

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання.

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу (дівчата).

детальніше »

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів.

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

детальніше »

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

детальніше »

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум.

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум на тему: «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи».

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання