Ви ввійшли як: Гість

05 грудня 2018 року відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів районного туру конкурсу «Учитель року-2019».

«Учитель року-2019».

05 грудня 2018 року відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів районного туру конкурсу «Учитель року-2019», який проводився 04-05 грудня 2018 року на базі Довжоцького НВК.

Нелегким був шлях до нагород для 12 творчих педагогів. Учасники продемонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Проект», «Дослідження», «Практична робота» та «Урок». Кожен етап Конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним. Проте основне випробування для конкурсантів - урок у незнайомому класі. Вчителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів навчання, вміло застосовуючи сучасне мультимедійне обладнання. Уроки учасників конкурсу були особливими: мали своє обличчя, ауру, навчальні, розвиваючі та виховні цілі. Використання сучасних освітніх технологій та нових підходів до викладання предметів зацікавило як членів журі, так і учнів, з якими педагоги на уроці.

За професіоналізм, творчість та успіхи в конкурсних випробуваннях дипломом І ступеня нагороджено переможців:

 • Войт Світлану Петрівну, вчителя інклюзивного класу Довжоцького НВК;
 • Ільницького Ігоря Миколайовича, вчителя географії Великослобідської гімназії;
 • Тюпу Віктора Андрійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Довжоцького НВК;
 • Партику Ольгу Миколаївну, вчителя основ здоров’я Подільського ліцею.

За відмінну фахову і методичну підготовку, виявлену під час конкурсних змагань, відзначено лауреатів:

 • Гакмана Миколу Васильовича, вчителя географії Грушківського ліцею;
 • Червінського Віталія Людвіковича, вчителя географії Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Сливчука Анатолія Анатолійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Грушківського ліцею;
 • Шуліку Олександра Сергійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Залісько-2 НВК;
 • Нагибася Володимира Вікентійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Хабовську Катерину Вікторівну, вчителя основ здоров’я Гуменецького НВК;
 • Кудринецького Сергія Антоновича, вчителя інклюзивного класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Гайдук Лілію Михайлівну, вчителя інклюзивного класу Чабанівського НВК.

Начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, голова оргкомітету конкурсу, Пронозюк Олена Вікторівна, привітала учасників конкурсу та зауважила, що кожен з конкурсантів здобув неабиякий досвід і підтвердив свою професійну майстерність. Голова районної профспілки працівників освіти, Желізник Дмитро Михайлович, зазначив, що «Учитель року - 2019» вкотре доводить, що в районі працюють справжні майстри своєї справи, які гідно виконують покладену на них високу місію – навчання й виховання наших дітей. Завідувач методичного кабінету, Желізник Наталія Анатоліївна, подякувала конкурсантам, професійним членам журі за участь у районному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019», а колективу Довжоцького НВК за затишну атмосферу та талановитих дітей, виступи яких надихають і вкотре засвідчують: головне в освітньому процесі – дитина, головне у вчительській праці – любов, підтримка та віра у дитину.

Особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу. Грамоти та подяки, символічні подарунки, фотоколажі від методичної служби, премії від районної профспілки працівників освіти, оплески, щирі посмішки – все було в цей святковий день.

Бажаємо наснаги, творчих здобутків і, звичайно, - перемоги у обласному етапі конкурсу!Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання