Ви ввійшли як: Гість

Сучасне навчання в початковій школі

Семінар вчителів початкових класів в Подільській ЗОШ

Сучасне навчання… Яким воно має бути? Про це читаємо, міркуємо, дискутуємо. Обираємо нові прийоми, методи, технології. Та при цьому пам’ятаємо, що основною формою навчання з часів Я. Коменського залишається урок, зміст якого диктує час. Потреби життя, шкільна практика дають новее розуміння навчання.

Згідно із Законом України "Про освіту", Державною національною доктриною розвитку освіти України в XXI столітті, Концепцією загальної середньої освіти, нового Державного стандарту початкової загальної освіти, ми маємо здійснити кардинальний перехід від традиційного інформаційно-пояснювального навчання, зорієнтованого на передачу готових знань, до компетентнісно-зорієнтованого, із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, розвиваючого, спрямованого не тільки на засвоєння знань, а й на способи навчальної діяльності, розвиток творчої, компетентної у всіх сферах життя особистості.

Як здійснюється ці вимоги в школах Кам’янець-Подільського району мали змогу побачити в Подільській ЗОШ І-ІІІ ст., директором якої є Кріль Надія Петрівна.

4 грудня 2014 р. на базі даної школи відбувся районний семінар вчителів початкових класів на тему «Впровадження Державного стандарту початкової ланки освіти».

За народною українською традицією учасників семінару радо зустрічали хлібом-сіллю учні старших класів. Вчителі мали змогу познайомитись з гімном Подільської ЗОШ, який написали найкращі учні школи.

В рамках семінару було проведено урок-подорож з математики в 1 класі «Вивчення чисел від 1до 10» (Лісова Тетяна Михайлівна), бінарний урок в 2 класі з математики «Способи додавання і віднімання двоцифрових чисел. Удосконалення вміння користуватись комп’ютерною мишкою» (Дудар Леся Володимирівна, вчитель початкових класів, Партика Ольга Миколаївна, вчитель інформатики), урок позакласного читання в 4 класі «Хліб – всьому голова» (Ковтонюк Лідія Володимирівна). Бідюк Олена Юріївна прозвітувала про виконання заходів по впровадженню нового Державного стандарту початкової ланки освіти.

За круглим столом пройшло обговорення та аналіз проведених уроків. Учасники відзначили високий рівень професіоналізму вчителів, творчий підхід до надання освітніх послуг молодшим школярам, уміння захоплювати цікавим навчальним матеріалом всіх учнів, активність учнів на уроках та співпрацю їх з вчителями. Впровадження інтерактивного навчання та інноваційно-комунікаційних технологій дарують учням радісні хвилини. А там, де учні бажають учитися, прагнуть знати більше, є позитивні емоції, тоді й можна чекати гарних результатів від наших маленьких доброзичливих школярів, яких нам довіряють батьки і держава.

Велике значення має сприятлива гармонійна атмосфера у навчальному закладі. Варто сказати багато хороших слів в адресу адміністрації школи: Кріль Надії Петрівни, заступнику директора з НВР Гарук Ірині Володимирівні, педагогу-організатору Мізик Наталії Анатоліївні, які дбають і докладають максимум зусиль аби інновації в освіті впроваджувались легко та якісно. Умови, що створені у школі, як дирекцією так і вчителями дозволяють сказати, що вчитель – є особливою людиною в нашому суспільстві, від якого залежить майбутнє нашої держави.

У тісному співтоваристві працюють вчителі з батьками. Тому хочеться висловити подяку батьківському колективу, який активно приймає участь у різноманітних виховних заходів, конкурсів, що проводяться у школі задля розвитку творчої особистості учнів, формування у них життєвих компетентностей.

Учасники семінару подякували дирекції та колективу вчителів Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та можливість побачити на високому рівні проведену навчально-виховну роботу в початковій школі.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання