Ви ввійшли як: Гість

22 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

«Спартакіада школярів з тенісу настільного».

22 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

Результати змагань

Загальнокомандні:

І місце – Нагорянсьий НВК;

ІІ місце – Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Великослобідська гімназія.

Особисті (юнаки)

І місце - Шевчук Богдан (Великослобідська гімназія);

ІІ місце – Атаманчук Артем (Нагорянський НВК);

ІІІ місце – Мандзюк Ігор (Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст.).

Особисті (дівчата)

І місце - Саламаха Анна (Нагорянський НВК);

ІІ місце – Доброшинська Ганна (Кам’янська ЗОШ І-ІІ ст.);

ІІІ місце – Цупа Яна ( Залісько -1 ЗОШ І-ІІ ст.).

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання