Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

5 клас

І місце - Бойко Єлизавета, учениця Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Пиячко С.Л.);

ІІ місце – Клівіцька Анна, учениця Залісько -2 ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ковальська Л.В.);

ІІ місце - Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце - Королюк Яна, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (Червоногродська Г.А.);

ІІІ місце – Весна Анна, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Маковська Л.П.);

6 клас

І місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.);

ІІ місце – Бабінська Анастасія, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч..Бевзюк Н.Д.);

ІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського НВК (вч. Чорпіта Г.В.);

ІІІ місце - Заходим Олександра, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кушнір Г.І.);

ІІІ місце – Горбачова Альона, учениця Рудської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельник О.А.);

ІІІ місце – Махніцька Дар’я, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорна О.С.);

7 клас

І місце – Любінська Яна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лук’янчук Л.І.);

ІІ місце - Онуфрійчук Діана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Габрик Ю.В.);

ІІ місце - Побережний Віталій, учень Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Пиячко С. Л.);

ІІІ місце - Іскрук Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.);

ІІІ місце - Ткачук Ірина, учениця Нефедіївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Головкіна М.П.);

ІІІ місце - Романишина Юлія, учениця Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Лабунська Л.С.);

ІІІ місце – Гуменюк Анна, учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Головко О.М.);

8 клас

І місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.);

ІІ місце – Орчаківська Анастасія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.);

ІІ місце - Андріяш Лада, учениця Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Олійник Л.О.);

ІІІ місце – Мигас Катерина,учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Голюк Г.П.);

ІІІ місце -Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце – Долиняк Олег, учень Довжоцького НВК (вч. Грабовська Л.М.);

ІІІ місце – Григораш Назар, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. ШинкаренкоЛ.М.);

9 клас

І місце – Бучковська Анастасія, учениця Грушківського НВК (вч. Чорпіта Г.В. Рудик Л.М);

ІІ місце - Сидорчук Ангеліна, учениця Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Пиячко С. Л.);

ІІ місце - Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч. Присяжнюк О.М.);

ІІІ місце - Крисюк Ілля, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соха Р.С.);

ІІІ місце – Андрейцев Юрій, учень Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Лабунська Л.С,);

ІІІ місце - Предиткевич Вікторія, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Рибак Н.М.);

ІІІ місце – Тахтєєва Маргарита, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Муренко О.М.);

10 клас

І місце - Стефурак Дар’я, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.);

ІІ місце - Норкіна Анастасія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІ місце – Лінива Ольга, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Годовиченко Р.О.);

ІІ місце - Саранчук Ірина, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Янчук В.І.);

ІІІ місце – Кривенко Аліна, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марчак Л.С.);

ІІІ місце – Розборська Іванна, учениця Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Трофанчук Л.М.);

ІІІ місце – Головата Любов, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорна О.С.);

11 клас

І місце - Бурий Максим, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська В.М.);

ІІ місце – Ковбель Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лук’янчук Л.І.);

ІІ місце – Кашуба Богдан, учень Довжоцького НВК (вч.Грабовська Л.М.);

ІІІ місце – Пономаренко Ярослав, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч.Чорна О.С.);

ІІІ місце –Дудурич Ірина, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Присяжнюк В.Є.);

ІІІ місце - Тхоржевська Лілія, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІІ місце - Кисилівська Юлія, учениця Грушківськуого НВК (вч. Чорпіта Г.В.);

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання