Ви ввійшли як: Гість

18 лютого 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся майстер-клас керівника районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.

«Формуємо позитивний характер - розвиваємо особистість».

18 лютого 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся майстер-клас керівника районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, учителя-методиста Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Шидловської Тетяни Іванівни «Формуємо позитивний характер - розвиваємо особистість» для вчителів-словесників Кам’янець-Подільського району. Метою даного заходу було поширити та передати педагогічний досвід шляхом показу інтерактивних методів та прийомів роботи власної системи викладання, спільно опрацювати запропоновану тему та в процесі співпраці знайти творче вирішення проблеми, поставленої перед учасниками зібрання.

У заході брали участь Безродна Майя Олександрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Солоненко Віта Михайлівна, керівника районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, Сазанська Анжела Миколаївна, Боцяновська Майя Олексіївна, Васильчук Оксана Володимирівна, вчителі англійської мови Довжоцького НВК, Балан Світлана Леонідівна, вчитель української мови та літератури Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Куцик Оксана Олексіївна, вчитель Довжоцького НВК, Боднарчук Галина Іванівна, вчитель української мови та літератури Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. та вчитель англійської мови Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст. Будовіцька Вікторія Вікторівна.

Засідання було надзвичайно корисним, пізнавальним, дивувало оригінальним підходом до викладання тем в курсі літератури в старшій школі, і, завдяки зусиллям Шидловської Т.І. та зацікавленості всіх присутніх, перетворилося на справжню творчу лабораторію.

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання