Ви ввійшли як: Гість

Cемінар вчителів історії та англійської мови

Cемінар вчителів історії та англійської мови на тему: «Бінарний урок – як один із інноваційних методів та інтерактивних форм навчання».

"Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати
в юних душах допитливість і потім задовольняти її".
А.Франс

Відповідно до плану роботи методкабінету управління освіти, молоді та спорту Кам’янець – Подільської РДА, 9 жовтня 2014 року на базі Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів історії та англійської мови на тему «Бінарний урок – як один із інноваційних методів та інтерактивних форм навчання».

За гарним українським звичаєм, учні школи зустріли учасників семінару хлібом-сіллю та піснею про рідне село. Усі були приємно вражені привітною атмосферою школи, гарними затишними класами, згуртованим колективом, який очолює директор Соломон Людмила Сергіївна.

Інтеграція змісту декількох предметів формує цілісні знання, об’єднує спільною метою в межах уроку, допомагає поєднати дітей, які віддають переваги різним наукам і бувають пасивними на звичайних уроках.

Бінарний урок – нестандартна форма навчання з реалізації міжпредметних зв’язків. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність.

Мета бінарного уроку – створити умови практичного застосування знань, навичок та вмінь і надати можливість учням побачити результативність своєї роботи.

Суть такого навчання ґрунтується на виявленні в різних навчальних предметах однотипних елементів і поєднанні їх у якісно нову цілісність із метою створення загального образу світу. Мета використання такого навчання – створення оптимальних умов для розвитку та самореалізації учнів шляхом формування цілісних знань із теми.

  • Вчитель історії Бугерчук Наталія Володимирівна та вчитель англійської мови Бугера Анастасія Михайлівна провели бінарний урок в 10 класі на тему «Новий курс Ф. Рузвельта» з використанням «методу проекту», методу «проблемного навчання», інтерактивних методів навчання.
  • Заслуговує на увагу і виховний захід «Епоха Відродження. В. Шекспір – видатна постать Ренесансу», під час якого усі присутні поринули у епоху Відродження. Учні декламували сонети В. Шекспіра українською, російською та англійською мовами, презентували проект «Життєвий та творчий шлях В. Шекспіра».

За «круглим столом» вчителі обмінялися своїми враженнями та рекомендаціями, відзначили ефективність семінару, і побажали успіхів у роботі усім присутнім.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання