Ви ввійшли як: Гість

Семінар вчителів хімії та біології

«Особливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій у шкільному курсі біології та хімії»

15 жовтня 2014 року в Сокільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів хімії та біології. Тема семінару – «Особливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій у шкільному курсі біології та хімії. Учасники семінару відвідали урок хімії у 8 класі (тема уроку «Хімічні та фізичні властивості кислот») та підсумковий урок біології по темі «Клітина» у 6 класі.

Біологія та хімія є одними з тих навчальних предметів, що дають багатий матеріал для відпрацювання найрізноманітніших методів і прийомів роботи з інформацією. Викладання біології пов’язане з використанням великого обсягу різноманітної інформації, що робить застосування комп’ютерної техніки особливо ефективним, оскільки дозволяє дуже швидко опрацювати цю інформацію і представити її у вигляді таблиць, схем, діаграм, визначити залежність між різними об’єктами та явищами, будовою та функціями.

На уроці у 6 класі було використано презентацію «Клітина – елементарна одиниця будови та функціонування всіх живих організмів». Використання презентацій, відеороликів не лише служить ілюстрацією до матеріалу уроку, але й підвищує ефективність засвоєння матеріалу, інтенсифікує процес навчання, стимулює інтерес учнів до знань.

Застосовуючи на уроках мультимедійні технології можна проводити практичні і лабораторні роботи. На уроці хімії у 8 класі було використано віртуальну хімічну лабораторію.

ІКТ дозволяють вивести сучасний урок на якісно новий рівень, розширити можливості ілюстративного супроводу уроку, використовувати різні форми навчання та види діяльності в межах одного уроку, ефективно організовувати контроль знань, вмінь та навичок.

Проведення уроків при комплексному застосуванні традиційних та мультимедійних технологій забезпечує набуття учнями не тільки глибоких та міцних знань, а й вміння розвивати інтелектуальні, творчі здібності, вміння самостійно набувати нових знань та працювати з різними джерелами інформації.

Комп’ютер сприяє не тільки розвитку самостійності, творчих здібностей учнів, а й дозволяє змінини саму технологію надання освітніх послуг, зробити урок більш наочним і цікавим. Комп’ютер забезпечує інтенсифікацію діяльності вчителя і учнів на уроці, сприяє здійсненню диференціації та індивідуалізації навчання, розвитку спеціальної або загальної обдарованості, формуванню політтехнічних знань, посилює міжпредметні зв’язки.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання