Ви ввійшли як: Гість

15 березня 2017 року відбувся семінар-тренінг з молодими педагогами.

«Формування позитивної «Я-концепції» та ціннісних орієнтацій як передумова успішної педагогічної діяльності».

15 березня 2017 року відбувся семінар-тренінг з молодими педагогами «Формування позитивної «Я-концепції» та ціннісних орієнтацій як передумова успішної педагогічної діяльності». На даному заході з молодими вчителями проведено ряд тренінгових вправ, спрямованих на визначення та формування ціннісних орієнтацій. В ході тренінгового заняття учасники мали можливість краще пізнати свої індивідуально-психологічні якості і детермінанти різних поведінкових реакцій. Усі освітяни отримали корисні знання та досвід.

Останні події...

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання.

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу (дівчата).

детальніше »

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів.

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

детальніше »

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

детальніше »

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум.

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум на тему: «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи».

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання