Ви ввійшли як: Гість

07 травня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІст., колегіум» було проведено засідання творчої майстерні вчителів перших класів та педагогів дошкільних закладів району.

«Використання технології «лепбук» в контексті реалізації принципу наступності дошкільної та початкової освіти».

07 травня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІст., колегіум» було проведено засідання творчої майстерні вчителів перших класів та педагогів дошкільних закладів району на тему: «Використання технології «лепбук» в контексті реалізації принципу наступності дошкільної та початкової освіти».

Першим етапом проведення даного методичного заходу були секційні засідання на базі освітніх закладів з питань: «Лепбук як одна із форм роботи з батьками» та «Лепбук як засіб навчання для дошкільнят та учнів початкових класів».

Роботу методичного об’єднання розпочала методист відділу освіти Наталя Кашуба, яка звернула увагу присутніх на актуальності обговорюваного питання, адже лепбук – це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація і просто цікава форма діяльності дорослого і дитини. По суті лепбук являє собою папку або міні-книжку, в якій систематизовані знання з якоїсь теми. У такій книжці багато кишеньок та конвертиків, що містять необхідний систематизований матеріал для вивчення чи закріплення знань з певної теми. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в пізнавально-ігровій формі. Ці посібники мають яскраве оформлення, чітку структуру і в ідеалі розробляються під кожну конкретну дитину з її рівнем знань. Колективні лепбуки в дитячих садочках та початкових класах виготовляються при допомозі вихователя, вчителя чи батьків. Саме тому, відзначила Наталія Леонідівна, технологія «лепбук» набула такого поширення в освітньому середовищі серед педагогів та батьків.

Кращим досвідом використання даного посібника поділились педагоги-практики під час проведення «методичної студії».

  • «Леп-бук як інноваційний підхід до формування креативної особистості дошкільника»– Гоменюк Н.В., вихователь Рихтівського ЗДО «Пізнайко».
  • «Використання технології «леп-бук» в контексті реалізації принципу наступності дошкільної та початкової освіти». – Гафич Р.П., вихователь Слобідко-Рихтівського ЗДО «Пізнайко».
  • «Розвиток мовлення та асоціативного мислення з використанням інноваційної технології «Лепбук»»- Жиго О.О. вихователь - методист Довжоцького ЗДО «Веселка».
  • «Використання лепбука в роботі з батьками - Олійник Т.І. Залісько-1 ЗДО «Золотий колосок»».
  • «Спільна діяльність дітей, батьків та педагогів у використанні технології «лепбук» в освітньому процесі ЗДО» - Букіль О.В. Орининський ЗДО «Калинка».
  • «Техніка безпеки дітей через технологію «лепбук»» - Чорна І.В. Кадиєвецький ЗДО «Дюймовочка».
  • «Лепбук у проектній діяльності початкової школи» - керівник МО вчителів перших класів Ясінська Аліна Вікторівна.

Класоводи перших класів поділились досвідом використання даної технології в практиці роботи Нової української школи.

Зустріч відбулася в цікавій пізнавальній атмосфері.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання