Ви ввійшли як: Гість

21 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Чабанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбувся семінар – практикум з елементами тренінгу для вчителів початкових класів.

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках в початкових класах як шлях розвитку особистості школяра».

21 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Чабанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбувся семінар – практикум з елементами тренінгу для вчителів початкових класів на тему: «Реалізація компетентнісного підходу на уроках в початкових класах як шлях розвитку особистості школяра».

Перед учасниками семінару виступила методист РМК Наталя Кашуба, яка оголосила тему, завдання та регламент роботи семінару. Також, Наталя Леонідівна під час проведення тренінгу організувала роботу в групах за методом «Гронування», у ході якої актуалізовано основні питання з обговорюваної теми.

Під час гри «Діамант» учасники методичного заходу з’ясували, якого педагога хочуть бачити у школі сучасні діти, батьки, адміністрація школи.

Відповідно до плану роботи семінару вчителі району мали змогу відвідати урок – квест в 4 класі на тему : «Леся Українка «Давня весна», який провела вчитель вищої категорії Галина Мельник. Під час уроку Галина Іванівна запропонувала дітям та гостям поринути в світ поезії Лесі Українки. Використовуючи на уроці методи і технології ( «Дерево очікування», «Чарівна скринька», «Мікрофон», «Кластер», «Ромашка Блума»), учителька досягла поставленої мети, а учні та учасники семінару отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Класовод 2 класу Марія Сиротюк (вчитель вищої категорії) представила виховний захід «Мово лебедина, ти одна - єдина».

Марія Миколаївна показала, як, залучивши до різних видів творчості, вона формує культурну компетентність учнів, намагається розкрити природні здібності дітей та виховувати різноманітними засобами справжнього громадянина і патріота змалечку.

Обговорення теми семінару завершилося за круглим столом.

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання