Ви ввійшли як: Гість

Відповідно до плану роботи Кам’янець-Подільської районної психолого-медико-педагогічної консультації 18 травня 2018 р. відбулось засідання районної ПМПК.

«Засідання ПМПК».

Наше сьогодення – це зміна ціннісних орієнтирів в освіті, визнання розмаїття кожної дитини, обумовлене зміною освітньої парадигми та гуманізму: «освіта для всіх, школи для всіх».

Відповідно до плану роботи Кам’янець-Подільської районної психолого-медико-педагогічної консультації 18 травня 2018 р. відбулось засідання районної ПМПК з метою надання обґрунтованих психолого-педагогічних рекомендацій щодо змісту, форм і методів навчання та особливостей корекційно-розвиткової роботи відповідно до потенційних можливостей їх психофізичного розвитку.

На засіданні були присутні завідувач РПМПК – Стрільчук Наталія Василівна, практичний психолог відділу освіти – Шкапоїд Ірина Володимирівна, логопеди-консультанти Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІст., колегіум» Мойсеєнко Леся Євгенівна та Орининської ЗОШ І-ІІІст. Білюк Оксана Григорівна, лікар-психіатр ЦРЛ – Гузак Михайло Дмитрович, психолог з девіантної поведінки ЦРЛ – Гав’юк Ганна Юріївна.

Під час засідання обстежено дванадцять дітей з особливими освітніми потребами, яким рекомендовано відповідну форму та програму навчання згідно їх інтелектуальних можливостей. Двом учням рекомендована консультація обласної ПМПК, одній дитині – логопедична група, двом -рекомендована програма для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, двом учням –загальноосвітня програма та п’ятьом - програма для дітей з розумовою відсталістю. Батькам надані рекомендації щодо подальшої корекційно-навчальної роботи з їхніми дітьми.

Кожна людина впродовж свого життя налагоджує найрізноманітніші соціальні стосунки, оскільки вони є невід’ємною складовою нашого буття. Більшість учнів встановлюють дружні відносини з ровесниками природнім шляхом. Однак деяким дітям, зокрема, з особливими освітніми потребами, доводиться в цьому допомагати (шляхом створення відповідних можли- востей). Вони краще вступають у соціальні та дружні стосунки в середовищі, де такі взаємини цінуються й заохочуються. Це свідчить про те, що педагоги постійно мають створювати ситуації для розвитку позитивних соціальних взаємин учнів. Завдяки контактам із друзями діти розвиваються емоційно та соціально, вони вчаться жити в злагоді з людьми, у них формується самоповага. Розуміння, дає дітям відчуття потрібності, а також пробуджує палітру позитивних почуттів.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання