Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

Українська мова та література:

7 клас

  • І місце – Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК (вч. Грабовська Л.М.)
  • ІІ місце – Тимофієва Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч. Трофанчук Л.М.)
  • ІІ місце – Белінська Вероніка, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Рибак Н.М.)
  • ІІІ місце – Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.)
  • ІІІ місце – Тайструк Давид, учень Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Касап Л.В.)
  • ІІІ місце – Огородник Максим, учень Кульчієвецької ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Колісник Ю.Ю.)
  • ІІІ місце – Роговська Ілона, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Алєксєєнко І.М.)
  • 8 клас

  • І місце – Мізик Ілона, учениця Чабанівського НВК (вч. Трофанчук Л.М.)
  • ІІ місце – Лоза Олександр, учень Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.)
  • ІІ місце – Зубенко Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІІ місце – Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШІ-ІІ ст. (вч.Червоногродська Г.А.)
  • ІІІ місце – Задорожна Яна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорна О. С.)
  • ІІІ місце – Кочергіна Анастасія, учениця Гуменецького ліцею ( вч. Тхоржевська Т.П.)
  • ІІІ місце – Гудайтіс Євгенія, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Гринчук Л.В.)
  • 9 клас

  • І місце – Пшенична Дар’я, учениця Грушківського ліцею (вч. Рудик Л. М.)
  • ІІ місце – Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марчак Л.С.)
  • ІІ місце – Литвинюк Дарія, учениця Староушицького ліцею (вч. Голюк Г.П.)
  • ІІІ місце – Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІІ місце – Коськовецька Анастасія, учениця Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.)
  • ІІІ місце – Адамчук Анастасія, учениця Великослобідської гімназії (вч. Олійник Л.О.)
  • ІІІмісце – Розум’як Андрій,учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Червоногродська Г.О.)
  • ІІІ місце – Мазур Юрій, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Шинкаренко Л.М.)
  • 10 клас

  • І місце – Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.)
  • ІІ місце – Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІст. (вч.Годовиченко Р.О.)
  • ІІ місце – Савчук Надія, учениця Староушицького ліцею (вч. Голюк Г.П.)
  • ІІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІст. (вч. Юкалик О.М.)
  • ІІІ місце – Грабовський Артем, учень Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)
  • ІІІ місце – Гетьманчук Софія, учениця Жванецького ліцею (вч. Маковська Л.П.)
  • ІІІ місце – Заходим Олександра, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.)
  • 11 клас

  • І місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)
  • ІІ місце – ОнуфрійчукДіана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.)
  • ІІ місце – Гакман Ольга, учениця Грушківського ліцею (вч. Тимчук О.М.)
  • ІІ місце – Онуфрієв Олексій, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Помазан Г.Є.)
  • ІІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.)
  • ІІІ місце – Струсевич Валерія, учениця Староушицького ліцею (вч. Петрюк О.М.)
  • ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею (вч. Антоняк І.В.)
  • ІІІ місце – Катеренчук Анастасія, учениця Слобідсько-Рихтівької ЗОШ І-ІІІст.(вч. КараЛ.В.)
  • Останні події...

    Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

    Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

    детальніше »

    03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

    03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

    детальніше »

    28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

    28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

    детальніше »

    28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

    28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

    детальніше »

    Календар подій

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання