Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Трудове навчання:

10-11 клас (обслуговуючі види праці)

І місце – Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ, вч. Мельник О.О.

ІІ місце – Матраєва Ельвіра, учениця Гуменецького НВК, вч. Костюк О.А.

ІІ місце – Гуменюк Каріна, учениця Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІІ місце – Ткачук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

ІІІ місце – Бикова Анастасія, учениця Довжоцького НВК, вч. Мельник Х.В.

10-11 клас (технічні види праці)

І місце – Микитюк Андрій, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

ІІ місце – Баблюк Ілля, учень Грушківського ліцею, вч. Лоза С.В.

ІІІ місце – Ніцак Андрій, учень Кульчиєвецької ЗОШ, вч. Карасюк М.О.

ІІІ місце – Шелега Давид, учень Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

8-9 клас (обслуговуючі види праці)

І місце – Романишина Анастасія, учениця Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІ місце – Пукас Маріанна, учениця Гуменецького НВК, вч. Костюк О.А.

ІІ місце – Сніцар Ангеліна, учениця Колибаївської ЗОШ, вч. Червоногродський В.А.

ІІІ місце – Маруняк Анна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Дюг М.Г.

8-9 клас (технічні види праці)

І місце – Олійник Віталій, учень Баговицького ліцею, вч. Олійник Н.В.

ІІ місце – Свірчевський Ярослав, учень Залісько-2 НВК, вч. Шуліка О.С.

ІІ місце – Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ, вч. Червоногродський В.А.

ІІ місце – Кудринецький Артем, учень Орининської ЗОШ, вч. Шуліка О.С.

ІІІ місце – Лоза Олександр, учень Грушківського ліцею, вч. Лоза С.В.

ІІІ місце – Ганін Микола, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Дюг М.Г.

ІІІ місце – Сікорський Костянтин, учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нагибась В.В.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання