Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

Фізика:

11 клас

І місце Григоренко Богдан Леонідович - Довжоцький НВК (вчитель Кундиловська Людмила Василівна);

ІІ місце Храмов Володимир Юрійович - Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Добрросельська Ілона Каземирівна);

ІІ місце Гакман Ольга Миколаївна - Грушківський ліцей (вч. Волощинський В'ячеслав Анатолійович);

ІІІ місце Білінська Юлія Олегівна - Чабанівський НВК (вч. Смолінська Ганна Миколаївна)

10 клас

І місце Дьордзій Владислав - Кульчиївецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Павловська Аліна Миколаївна);

ІІ місце Грабовський Артем Віталійович - Гуменецький ліцей (вч. Щегельська Надія Миколаївна);

ІІІ місце Луценко Оксана Святославівна - ЧОрнокозинецький НВК (вчитель Осика Б.П.);

9 клас

І місце Розум'як Андрій Олегович - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Мазурчак Інга Миколаївна);

ІІ місце Гаджула Едуард Олександрович - Великослобідська гімназія (вч. Кунарьова Ірина Миколаївна);

ІІІ місце Мазур Юрій Миколайович - Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Шинкаренко Валерій Васильович);

ІІІ місце Михайлюк Яна Олександрівна - Подільський ліцей (вч. Партика Ольга Миколаївна);

ІІІ місце Свірчевський Ярослав Олександрович - Залісько-2 НВК (вч. Карбовська Катерина Миколаївна);

8 клас

І місце Сарофанюк Олександр Віталійович - Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Вітка Ірина Миколаївна);

ІІ місце Білінков Ілля Дмитрович - Мукшо-Китайгородський ліцей (вч. Бабак Інна Іванівна);

ІІ місце Білобров Сергій Сергіійович - Великослобідська гімназія (вч. Ільницький Ігор миколайович);

ІІІ місце Червоноградська Софія Михайлівна - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Мазурчак Інга Миколаївна);

7 клас

І місце Кобзар Олександра Ігорівна - Гуменецький ліцей (вч. Хабовська Катерина Миколаївна);

ІІ місце Водніцький Іван Вікторович - Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Шинкарнко Валерій Васильович);

IІІ місце Сорокатий Іван Олегович - Пановецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Полінський Валерій Анатолійович);

ІІІ місце Штефко Іван Валентинович - Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Глощанюк Любов Іванівна);

ІІІ місце Слободян Валентина Святославівна - Чорнокозинецький НВК (вч. Мартинюк Надія Францівна);

ІІІ місце Шопен-Гаха Крістіан Васильович - Грушківський ліцей (вч. Волощинський В'ячеслав Анатолійович);

Завдання та зведений протокол

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання