Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Гакман Ольга Миколаївна - Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.);

ІІ місце Шевчук Олександр Олександрович – Баговицьий ліцей(вчитель Приценко Н.А.);

ІІ місце Грохольська Вікторія Вікторівна – Староушицький ліцей (вчитель Костецька О.А.);

ІІІ місце Луптович Андрій Сергійович – Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.)

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Сергіївна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Білінська Юлія Олегівна – Чабанівський НВК (вчитель Смолінська Г.М.)

10 клас

І місце Грабовський Артем Віталійович – Гуменецького НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Заярнюк Дмитро Романовича – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

ІІ місце Луценко Оксана Святославівна - ЧОрнокозинецький НВК (вчитель Осика Б.П.);

ІІІ місце Шулега Давид Вікторович - Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

9 клас

І місце Розум'як Андрій Олегович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Ліфінцева Олена Володимирівна - Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІІ місце Ганус Анастасія Андріївна - Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІІ місце Старенький Богдан Сергійович – Баговицького ліцею (вчитель Проуенко Н.А.)

8 клас

І місце Лоза Олександр Сергійович - Грушківський ліцей (вчитель Пастух К.П.);

ІІ місце Білобров Сергій Сергійович - Великослобідська гімназія (вчитель Кунарьова І.М.);

ІІІ місце Бугера Андрій Юрійович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Клочковська Ангеліна В'ячеславівна – Врублівецька гімназія (вчитель Лагановська С.А.)

7 клас

І місце Заплітна Анна Мирославівна – Жванецький ліцей (вчитель Новіцька Д.В.);

ІІ місце Івасик Дарія Іанівна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІ місце Штефко Іван Валентиновича – Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Глощанюк Л.В.)

ІІІ місце Овчарук Юлія Генадіївна – Колибаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Ергард Марія Іванівна – Думанівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ткачук О.М.)

6 клас

І місце Партика Євген Володимирович – Подільський ліцей (вчитель Партика О.М.);

ІІ місце Бондаренко Богдана Андріївна - Врублівецька гімназія (вчитель Лагановська С.А.);

ІІ місце Кліщинська Тетяна Павлівна - Сахкамінська ЩОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мамалига О.С.);

ІІІ місце Ільницький Всеволод Андрійович – Боришковецька гімназія (вчитель Сидорук В.П.)

Завдання та зведений протокол

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання