Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Німецька мова:

8 клас

  • І місце – Богданов Ростислав, учень Чабанівського НВК (вч. Волоховська А.В.)
  • ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії (вч.Ільницька В.Л.)
  • ІІІ місце – Синьків Анастасія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г. С.)
  • ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Гоголь Є.Д.)
  • 9 клас

  • І місце – Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії (вч.Ільницька В.Л.)
  • ІІ місце – Лалак Артем, учень Сокільського ліцею (вч.Юрчик Д.М.)
  • ІІ місце – Лиськова Вікторія, учениця Залісько-2 ЗОШ (вч.Пірютіна Л.М.)
  • ІІІ місце – Скавронська Вікторія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Громик Н.М.)
  • ІІІ місце – Боднар Софія, учениця Нігиннської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Катериніна А.І.)
  • ІІІ місце – Орлянський Роман, учень Голосківської ЗОШ І-ІІІст. (вч.Чистяк О.О.)
  • 10 клас

  • І місце – Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г.С.)
  • ІІ місце – Савчук Надія, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.)
  • ІІІ місце – Гаврилюк Олена, учениця Чабанівського НВК (вч. Волоховська А.В.)
  • 11 клас

    <
  • І місце – Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вч. Гоїк Г.С.)
  • ІІ місце – Бойко Сніжана, учениця Сокільського ліцею (вч.Юрчик Д.М.)
  • ІІ місце – Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.)
  • ІІІ місце – Остапчук Владислав, учень Чабанівського НВК (вч.Волоховська А.В.)
  • Англійська мова:

    8 клас

  • І місце – Волошина Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бурлак Т.Г.)
  • ІІ місце – Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею (вч. Пастух О.М.)
  • ІІ місце – Кузема Дар’я, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорненька О.П.)
  • ІІІ місце – Сатановська Дана, учениця Гуменецького ліцею (вч. Шенгель О.В.)
  • ІІІ місце – Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК (вч. Васильчук О.В.)
  • 9 клас

  • І місце – Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Нікольчук Л.І.)
  • ІІ місце - Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч. Лук’янчук М.Ю.)
  • ІІІ місце – Пасічник Ілля, учень Кам’яської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Сікора О.В.)
  • ІІІ місце – Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Чорна С.А.)
  • ІІІ місце – Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії (вч.Томашевська С.О.)
  • 10 клас

    <
  • І місце – Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бурлак Т.Г.)
  • ІІ місце – Романюк Владислава, учениця Довжоцького НВК (вч. Жарновська М.Д.)
  • ІІІ місце – Довгопол Анна, учениця Гуменецького НВК (вч. Кузьміна Л.А.)
  • ІІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Яворська М.В.)
  • 11 клас

  • І місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Сазанська А.М.)
  • ІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська Ю.В.)
  • ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею (вч. Охотнікова О.О.)
  • Останні події...

    Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

    Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

    детальніше »

    03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

    03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

    детальніше »

    28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

    28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

    детальніше »

    28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

    28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

    детальніше »

    Календар подій

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання