Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

Біологія:

11 клас

І місце – Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК, вч. Данілова Н.В.

ІІ місце – Слободян Анастасія, учениця Жванецького ліцею, вч. Нараєвська І.В.

ІІ місце – Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею, вч. Павко В.О.

ІІІ місце – Левчук Оксана, учениця Староушицького ліцею, вч. Юрченко М.В.

ІІІ місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК, вч. Юрчак А.В.

ІІІ місце – Петренко Михайло, учень Гуменецького НВК, вч. Пазюк Л.О.

10 клас

І місце – Савчук Надія, учениця Староушицького ліцею, вч. Юрченко М.В.

ІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчиєвецької ЗОШ, вч. Марцеха О.В.

ІІІ місце – Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Зіньчук Г.М.

ІІІ місце – Гетманчук Софія, учениця Жванецького ліцею, вч. Нараєвська І.В.

ІІІ місце – Драган Анастасія, учениця Мукшо-Китайгородського ліцею, вч. Побережна Т.В.

9 клас

І місце – Зеленько Марія, учениця Мукшо-Китайгородського ліцею, вч. Побережна Т.В.

ІІ місце – Романюк Анатолій, учень Колибаївської ЗОШ, вч. Червоногродський В.А.

ІІ місце – Литвинюк Дарія, учениця Староушицького ліцею, вч. Юрченко М.В.

ІІІ місце – Богонос Богдан, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ, вч. Гоєк Ю.І.

ІІІ місце – Коськовецька Анастасія, учениця Подільського ліцею, вч. Огородник А.І.

ІІІ місце – Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії, вч. Шутняк Т.Г.

8 клас

І місце – Мандибура Єлизавета, учениця Гуменецького НВК, вч. Пазюк Л.О.

ІІ місце – Олійник Артем, учень Залісько-1 ЗОШ, вч. Чудла Н.С.

ІІ місце – Злобін Денис, учень Рихтівської ЗОШ, вч. Ряба С.М.

ІІІ місце – Зелінська Катерина, учениця Довжоцького НВК, вч. Юрчак А.В.

ІІІ місце – Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею, вч. Юрченко М.В.

ІІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії, вч. Шутняк Т.Г.

ІІІ місце – Богданов Ростислав, учень Чабанівського НВК, вч. Данілова Н.В.

ІІІ місце – Гринчук Тарас, учень Рогізнянської ЗОШ, вч. Павлюк Л.В.

ІІІ місце – Граков Андрій, учень Подільської ЗОШ, вч. Огородник А.І.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання