Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

Географія:

11 клас

І місце – Грохольська Вікторія, учениця Староушицького ліцею, вч. Грохольська Т.В.

ІІ місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК, вч. Худняк І.Д.

ІІ місце – Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею, вч. Арсенюк М.М.

ІІІ місце – Балагурова Мар’яна, учениця Грушківського ліцею, вч. Гакман М.В.

ІІІ місце – Цісар Артур, учень Нігинської ЗОШ, вч. Остафійчук Л.С.

ІІІ місце – Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК, вч. Білінська С.М.

ІІІ місце – Слободян Анастасія, учениця Жванецького ліцею, вч. Заяць Л.І.

10 клас

І місце – Білоус Максим, учень Рогізнянської ЗОШ, вч. Руда О.Є.

ІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського ліцею, вч. Гакман М.В.

ІІ місце – Морохович Маріна, учениця Нігинської ЗОШ, вч. Остафійчук Л.С.

ІІІ місце – Гаврилюк Олена, учениця Чабанівського НВК, вч. Білінська С.М.

9 клас

І місце – Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії, вч. Ільницький І.М.

ІІ місце – Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК, вч. Худняк І.Д.

ІІ місце – Дацко Максим, учень Залісько-2 НВК, вч. Снігур В.Г.

ІІІ місце – Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК, вч. Бетлінський С.В.

ІІІ місце – Бунда Вікторія, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Коваль Л.О.

ІІІ місце – Пентюк Сергій, учень Рихтівської ЗОШ, вч. Горич Д.В.

8 клас

І місце – Заяць Христина, учениця Жванецького ліцею, вч. Заяць Л.І.

ІІ місце – Червоноградська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Рачинська Л.В.

ІІІ місце – Огородник Артем, учень Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Катілова Т.І.

ІІІ місце – Білобров Сергій, учень Великослобідської гімназії, вч. Ільницький І.М.

ІІІ місце – Богданов Ростислав, учень Чабанівського НВК, вч. Білінська С.М.

ІІІ місце – Роєцький Артем, учень Рихтівської ЗОШ, вч. Горич Д.В.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання