Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

Українська мова та література:

7 клас

І місце – Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею (вч. Петрюк О.М.);

ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії ( вч. Лабунська Л.С.);

ІІ місце - Кузема Дар’я, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кушнір.Г.І.);

ІІІ місце - Задорожна Яна , учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Балан С.Л.);

ІІІ місце – Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородська Г.А.);

ІІІ місце – Баланюк Дар’я, учениця Нагорянського НВК (вч. Петяк І.І.);

ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Касап Л.В.);

ІІІ місце – Зубенко Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Желіховська Л.М);

8 клас

І місце – Сійчук Сабріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ (вч.Годовиченко Р.О.);

ІІ місце – Григораш Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Черватюк О.О.);

ІІ місце - Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.);

ІІІ місце –Семенюк Катерина, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІІ місце – Литвинюк Дар’я, учениця Староушицького ліцею (вч.Голюк Г.П.);

ІІІ місце – Гелетюк Олександра, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІст. (Рибак Н.М.);

ІІІ місце – Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

9 клас

І місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.);

ІІ місце - Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.);

ІІ місце – Мартинів Євгенія, учениця Кадиєвецької ЗОШ (вч.Кляпетура Н.В.);

ІІІ місце – Белих Єлизавета, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.);

ІІІ місце – Ганюк Владислава, учениця Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.);

ІІІ місце – Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії ( вч. Лабунська Л.С.);

10 клас

І місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.);

ІІ місце – Ткачук Ірина, учениця Подільського ліцею (вч. Григор’єва Т.О.);

ІІ місце – Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ (вч. Балан С.Л.);

ІІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.);

ІІІ місце – Гержук Руслана, учениця Китайгородського НВК (вч. Яковенчук Д.О.);

ІІІ місце – Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч. Хаснуліна Л.М.);

11 клас

І місце – Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівська ЗОШ (вч. Кара Л.В.);

ІІ місце – Андріяш Лада, учениця Баговицького ліцею ( вч. Гуменюк К.А.);

ІІІ місце – Орчаківська Анастасія, учениця ОрининськоїЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Марчак Л.С.);

ІІІ місце – Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Мартинюк У.М.);

ІІІ місце – Чорненька Нонна, учениця Ходоровецької ЗОШ . (вч.Кушнір Г.І.);

ІІІ місце – Палійчук Владислав, учень Нігинської ЗОШ ( вч. Присяжнюк В.Є.);

Останні події...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

детальніше »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

детальніше »

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 12 грудня 2018 року на базі районного методичного кабінету було проведено чергове засідання творчої групи вихователів.

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 12 грудня 2018 року на базі районного методичного кабінету було проведено чергове засідання творчої групи вихователів з проблеми «Сучасний український садок. Інтеграційні процеси в системі дошкільної освіти».

детальніше »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання