Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

Українська мова та література:

7 клас

І місце – Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею (вч. Петрюк О.М.);

ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії ( вч. Лабунська Л.С.);

ІІ місце - Кузема Дар’я, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кушнір.Г.І.);

ІІІ місце - Задорожна Яна , учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Балан С.Л.);

ІІІ місце – Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородська Г.А.);

ІІІ місце – Баланюк Дар’я, учениця Нагорянського НВК (вч. Петяк І.І.);

ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Касап Л.В.);

ІІІ місце – Зубенко Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Желіховська Л.М);

8 клас

І місце – Сійчук Сабріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ (вч.Годовиченко Р.О.);

ІІ місце – Григораш Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Черватюк О.О.);

ІІ місце - Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.);

ІІІ місце –Семенюк Катерина, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІІ місце – Литвинюк Дар’я, учениця Староушицького ліцею (вч.Голюк Г.П.);

ІІІ місце – Гелетюк Олександра, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІст. (Рибак Н.М.);

ІІІ місце – Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

9 клас

І місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.);

ІІ місце - Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.);

ІІ місце – Мартинів Євгенія, учениця Кадиєвецької ЗОШ (вч.Кляпетура Н.В.);

ІІІ місце – Белих Єлизавета, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.);

ІІІ місце – Ганюк Владислава, учениця Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.);

ІІІ місце – Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії ( вч. Лабунська Л.С.);

10 клас

І місце – Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.);

ІІ місце – Ткачук Ірина, учениця Подільського ліцею (вч. Григор’єва Т.О.);

ІІ місце – Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ (вч. Балан С.Л.);

ІІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.);

ІІІ місце – Гержук Руслана, учениця Китайгородського НВК (вч. Яковенчук Д.О.);

ІІІ місце – Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч. Хаснуліна Л.М.);

11 клас

І місце – Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівська ЗОШ (вч. Кара Л.В.);

ІІ місце – Андріяш Лада, учениця Баговицького ліцею ( вч. Гуменюк К.А.);

ІІІ місце – Орчаківська Анастасія, учениця ОрининськоїЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Марчак Л.С.);

ІІІ місце – Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Мартинюк У.М.);

ІІІ місце – Чорненька Нонна, учениця Ходоровецької ЗОШ . (вч.Кушнір Г.І.);

ІІІ місце – Палійчук Владислав, учень Нігинської ЗОШ ( вч. Присяжнюк В.Є.);

Останні події...

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

детальніше »

22.05.2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з футболу.

22.05.2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з футболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

детальніше »

17 травня 2019 року в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте вручення обласних премій переможцям ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

17 травня 2019 року в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте вручення обласних премій переможцям ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Кам’янець-Подільський район представляли: Білінська Юлія, учениця 10 класу Чабанівського НВК, Мартинюк Наталія Андріївна, учениця 9 класу Чорнокозинецького НВК, Протасюк Дмитро, учень 11 класу Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Соколович Анастасія, учениця 10 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Богачик Тетяна, учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мельник Діана, учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

детальніше »

17 травня 2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з волейболу (юнаки) серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

17 травня 2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з волейболу (юнаки) серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. В змаганнях прийняли участь учні Пановецької ,Залісько-1, Колибаївської, Китайгородського і Нагорянського НВК.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання