Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

Обслуговуючі види праці:

9 клас

І місце Белих Єлізавета, учениця Гуменецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчитель Костюк О.А);

ІІ місце Бойчук Діана, учениця Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.В.);

ІІІ місце Ткачук Діана,учениця Княжпільська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Махніцька С.І.);

ІІІ місце Фроїмчук Вікторія, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Карасюк М.О.).

Технічні види праці:

9 клас

І місце Олійник Віталій, учень Баговицького ліцею(вчитель Олійник Н.В.);

ІІ місце Гебрин Андрій, учень Гуменецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчитель Костюк О.А);

ІІ місце Черський Дмитро, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка О.С.);

ІІІ місце Микитюк Андрій, учень Слобідсько –Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дюг М.Г.);

ІІІ місце Сікорський Костянтин, учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Нагибась В.В.);

ІІІ місце Мостовий Сергій, учень Грушківського ліцею(вчитель Лоза С.В.);

ІІІ місце Кавуля Ігор, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Червоногродський В.А.).

Обслуговуючі види праці:

11 клас

І місце Мельничин Ольга, учениця Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.А.);

ІІ місце Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник О.О.);

ІІІ місце Грохольська Вікторія, учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А);

ІІІ місце Колісник Діана, учениця Китайгородського НВК (вчитель Малішевський А.А.).

Технічні види праці:

11 клас

І місце Протасюк Дмитро, учень Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дюг М.Г.);

ІІ місце Цісар Артур, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІ місце Кузьмін Олександр, учень Довжоцького НВК (вчитель Мельник Х.В.);

ІІІ місце Смоляк Роман, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка О.С.);

ІІІ місце Присяжнюк Богдан, учень Гуменецького НВК (вчитель Костюк Н.А.).

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання