Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Ганіна Вероніка Василівна - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Головата М.М.);

ІІ місце Мартинів Олександр Сергійович – Кадиєвецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Задорожна О.О.);

ІІ місце Терихов Денис Володимирович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Саргсян Маріне Гомеросівна – Подільський ліцей (вчитель Остапчук В.О.)

ІІІ місце Кулько Катерина Василівна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

ІІІ місце Боцяновський Олексій Віталійович – Довжоцький НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

10 клас

І місце Гаврушко Діана Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Данильчук Н.А.);

ІІ місце Білінська Юлія Олегівна - Чабанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр Олександрович - Баговицький ліцей (вчитель Проуенко Н.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан Леонідович – Довжоцький НВК (вчитель Іванюк О.А.)

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Сергіївна – Орининська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Гакман Ольга Миколаївна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

9 клас

І місце Грабовський Артем Віталійович – Гуменецького НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Муляр Яна Олексіївна - Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІІ місце Мартинова Євгенія Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІІ місце Савчук Надія Миколаївна – Староушицького ліцею (вчитель Ткачук Н.П.)

ІІІ місце Ковальська Анастасія Ігорівна – Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.)

8 клас

І місце Перетятько Любов Анатоліївна – Залісько - 1 ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Столяр В.М.);

ІІ місце Савчук Ангеліна Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.);

ІІ місце Паньків Марія Богданівна - Орининська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна Іванівна – Довжоцького НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

ІІІ місце Розум'як Андрій Олегович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Чесановський Павло Ігорвич – Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мамалига О.С.)

7 клас

І місце Шолоп Галина Ігорівна – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Г.А.);

ІІ місце Лоза Олександр Сергійович - Грушківський ліцей (вчитель Пастух К.П.);

ІІ місце Червоноградська Софія Михайлівна – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Залізняк Вікторія Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Семенюк О.В.)

ІІІ місце Кочергіна Анастасія Іванівна – Гуменецький НВК (вчитель Монько Є.П.)

ІІІ місце Кудринецький Артем Олегович – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

6 клас

І місце Мартиросян Давид Ігорович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІ місце Овчарук Юлія Генадіївна - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Стрельчук Марина Іванівна - Нагорянський НВК (вчитель Лущик О.В.);

ІІІ місце Штефко Іван Валентинович – Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Глощанюк Л.І.)

ІІІ місце Івасик Дарія Іванівна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Середа Ілля Петрович – Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.)

Останні події...

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив з 15 по 19 червня у смт. Вовковинці Деражнянського району.

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив з 15 по 19 червня у смт. Вовковинці Деражнянського району. Організатори гри – Департамент освіти і науки, управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді – подбали про високий рівень підготовки заходу.

детальніше »

З 28 травня по 13 червня 2019 року в рамках щорічної акції «Літо з Мельниченком» учні Довжоцького НВК, Слобідсько-Рихтівської, Кульчиєвецької, Кадиєвецької, Приворотської, Орининської, Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам’янської, Княжпільської та Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали дитячий розважальний центр «Халабуда».

З 28 травня по 13 червня 2019 року в рамках щорічної акції «Літо з Мельниченком» учні Довжоцького НВК, Слобідсько-Рихтівської, Кульчиєвецької, Кадиєвецької, Приворотської, Орининської, Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам’янської, Княжпільської та Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали дитячий розважальний центр «Халабуда».

детальніше »

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

детальніше »

22.05.2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з футболу.

22.05.2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів району з футболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання