Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Ганіна Вероніка Василівна - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Головата М.М.);

ІІ місце Мартинів Олександр Сергійович – Кадиєвецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Задорожна О.О.);

ІІ місце Терихов Денис Володимирович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Саргсян Маріне Гомеросівна – Подільський ліцей (вчитель Остапчук В.О.)

ІІІ місце Кулько Катерина Василівна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

ІІІ місце Боцяновський Олексій Віталійович – Довжоцький НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

10 клас

І місце Гаврушко Діана Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Данильчук Н.А.);

ІІ місце Білінська Юлія Олегівна - Чабанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр Олександрович - Баговицький ліцей (вчитель Проуенко Н.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан Леонідович – Довжоцький НВК (вчитель Іванюк О.А.)

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Сергіївна – Орининська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Гакман Ольга Миколаївна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

9 клас

І місце Грабовський Артем Віталійович – Гуменецького НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Муляр Яна Олексіївна - Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІІ місце Мартинова Євгенія Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІІ місце Савчук Надія Миколаївна – Староушицького ліцею (вчитель Ткачук Н.П.)

ІІІ місце Ковальська Анастасія Ігорівна – Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.)

8 клас

І місце Перетятько Любов Анатоліївна – Залісько - 1 ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Столяр В.М.);

ІІ місце Савчук Ангеліна Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.);

ІІ місце Паньків Марія Богданівна - Орининська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна Іванівна – Довжоцького НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

ІІІ місце Розум'як Андрій Олегович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Чесановський Павло Ігорвич – Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мамалига О.С.)

7 клас

І місце Шолоп Галина Ігорівна – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Г.А.);

ІІ місце Лоза Олександр Сергійович - Грушківський ліцей (вчитель Пастух К.П.);

ІІ місце Червоноградська Софія Михайлівна – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Залізняк Вікторія Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Семенюк О.В.)

ІІІ місце Кочергіна Анастасія Іванівна – Гуменецький НВК (вчитель Монько Є.П.)

ІІІ місце Кудринецький Артем Олегович – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

6 клас

І місце Мартиросян Давид Ігорович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІ місце Овчарук Юлія Генадіївна - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Стрельчук Марина Іванівна - Нагорянський НВК (вчитель Лущик О.В.);

ІІІ місце Штефко Іван Валентинович – Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Глощанюк Л.І.)

ІІІ місце Івасик Дарія Іванівна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Середа Ілля Петрович – Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.)

Останні події...

17 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного ЕНЦУМУ відбувся обласний збір юних натуралістів –активістів природоохоронної і дослідницько – натуралістичної роботи.

17 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного ЕНЦУМУ відбувся обласний збір юних натуралістів –активістів природоохоронної і дослідницько – натуралістичної роботи в закладах освіти Хмельниччини, який проходив у секціях юних квітникарів та юних лісівників.

детальніше »

На виконання наказу відділу освіти від 01.04.2019р №58-но відбулися заняття з вогневої підготовки з юнаками та дівчатами 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни».

17 квітня 2019 року відповідно до Програми допризовної підготовки, Положення про «Допризовну підготовку», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №1770 від 30.11.2000 р., наказом Командувача військ Західного ОК №186 від 28.08.2002 р., наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 12 жовтня 2016 року №379 «Про затвердження Курсу стрільб зі стрілецької зброї і бойових машин», на виконання наказу відділу освіти від 01.04.2019р №58-но відбулися заняття з вогневої підготовки з юнаками та дівчатами 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни» з практичним виконанням початкової вправи навчальних стрільб із АК-74 (вдень) на військовому стрільбищі полігона військової частини А 2738 (військове містечко №2, №89).

детальніше »

16 квітня на базі районного методичного кабінету відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

16 квітня на базі районного методичного кабінету відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

11 квітня 2019 року на базі Довжоцького НВК пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу.

11 квітня 2019 року на базі Довжоцького НВК пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У заході взяли участь 10 команд від закладів загальної середньої освіти району: «Говерла» Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів; «Нове покоління» Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів; «Крок вперед» Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Адреналін» Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ; «Світанок» Довжоцького НВК; «Позитив» Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Гарячі серця» Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.; «Життя» Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів; «Спортивні бабці» Пановецької ЗОШ І-ІІ ступенів; «Здоров’я» Слобідсько - Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання