Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

11 клас

І місце Гуменюк Анна учениця Сатроушицького ліцею (вчитель Партика В.М.);

ІІ місце Боцяновський Олексій учень Довжоцького НВК (вчитель Іванюк О.А.);

ІІ місце Мартинів Олександр учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Приймак В.М.);

ІІІ місце Василинчук Катерина учениця Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Пілець О.М.);

ІІІ місце Палійчук Владислав учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шлапакова І.В.);

ІІІ місце Кукурудзяк Яна учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бурченя І.М.).

10 клас

І місце Струсевич Валерія учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.М.);

ІІ місце Слободян Анастасія учениця Жванецького ліцею (вчитель Балаць В.М.);

ІІ місце Ткачук Руслан учень Подільського ліцею (вчитель Дудар І.М.);

ІІІ місце Онуфрійчук Діана учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий І.І.);

ІІІ місце Заліщук Ярослав учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шлапакова І.В.);

ІІІ місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК (вчитель Іванюк О.А.).

9 клас

І місце Дзьордзій Владислав учень Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Пілець О.М.);

ІІ місце Ковальська Анастасія учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.);

ІІІ місце Гудзяк Володимир учень Врублівецька гімназія (вчитель Керничний О.П.);

ІІІ місце Мосендз Максим учень Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шинкаренко В.В.);

ІІІ місце Маковецька Катерина учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А.).

8 клас

І місце Литвинюк Дарія учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А.);

ІІ місце Слюсаренко Влад учень Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сухарська І.Б.);

ІІІ місце Григораш Яна учениця Залісько - 1 ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Левицький О.А.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можна завантажити тут:

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можна завантажити тут:

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання