Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Німецька мова:

8 клас

І місце Адамчук Анастасія, учениця Великослобідської гімназії (вч. Ільницька В.Л.);

ІІ місце Боднар Софія, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Лалак Артем, учень Сокільського ліцею (вч. Юрчик Д.М.);

ІІІ місце Гелетюк Олександра, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Шумляковська М.В.).

9 клас

І місце Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії (вч. Ільницька В.Л.);

ІІІ місце Морохович Марина, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Ясинецька Олександра, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч. Фрасинюк С.Д.).

10 клас

І місце Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.);

ІІІ місце Павленко Богдана, учениця Рогіізнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Сарсалюк Н.В.);

ІІІ місце Гаврушко Діана, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. (Гоголь Є.Д.).

11 клас

І місце Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Сафронюк Максим, учень Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Марчук Е.Р.);

ІІІ місце Палійчук Владислав, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Гудайтес Богдана, учениця Рогіізнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Сарсалюк Н.В.);

Англійська мова:

8 клас

І місце Литвинюк Дарія, учениця Староушицького ліцею (вч. Пастух О.М.);

ІІ місце Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії ( вч. Томашевська С.В.);

ІІІ місце Пасічник Ілля, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч.Сікора О.В.);

ІІІ місце Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч. Гай Я.В.);

9 клас

І місце Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Бурлак Т.Г.);

ІІ місце Гебрин Андрій, учень Гуменецького НВК ( вч. Кузьміна Л.А.);

ІІІ місце Побережний Вадим, учень Великослобідської гімназії (вч. Шпарка О.П.);

10 клас

І місце Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Сазанська А.М.);

ІІ місце Богачик Тетяна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Громик Л.П.);

ІІІ місце Слободян Юрій, учень Сокільського ліцею (вч. Жигурт М.В.);

ІІІ місце Пясецька Марія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( вч. Нікольчук Л.І.);

11 клас

І місце Кундиловська Майя, учень Довжоцького НВК (вч. Боцяновська М.О.);

ІІ місце Мартинів Олександр, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Громик Л.П.);

ІІІ місце Василинчук Катерина, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Яворська М.В.);

ІІІ місце Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК ( вч. Кузьміна Л.А.);

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов можна завантажити тут:

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання