Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

8 клас

І місце Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.);

ІІ місце Пентюк Сергій, учень Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Горич Д.В.);

ІІ місце Рудковська Марина, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Руда О.С.);

ІІІ місце Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Підгірний В.М.).

9 клас

І місце Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.);

ІІ місце Кавуля Ігор, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Рачинська Л.В.);

ІІІ місце Муляр Яна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів громади(вчитель Хаврун І.С.).

ІІІ місце Крушельницька Андріана, учениця Ориининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Підгірний В.М.).

10 клас

І місце Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вчитель Грохольська Т.В.);

ІІ місце Язвінська Олександра, учениця Нігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вчитель Шкреба І.П.);

ІІІ місце Гакман Ольга, учениця Грушківського ліцею (вчитель Гакман М.В.).

ІІІ місце Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею (вчитель Арсенюк М.М.).

11 клас

І місце Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК (вчитель Худняк І.Д.);

ІІ місце Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК (вчитель Расевич С.М.);

ІІІ місце Кормильський Григорій, учень Жванецького ліцею (вчитель Заяць Л.І.);

ІІІ місце Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бабич К.М.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії можна завантажити тут:

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання