Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

8 клас

І місце Романюк Анатолій учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Червоногродський В.А.);

ІІ місце Пентюк Сергій учень Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів(вчитель Ряба С.М.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна учениця Довжоцького НВК (вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Косовецька Анастасія Подільський ліцей(вчитель Огородник А.І.).

9 клас

І місце Попик Олександра учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишина О.Б.);

ІІ місце Мендограло Ангеліна учениця Грушківського ліцею(вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Белих Єлизавета учениця Гумецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Білоус Максим учень Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Павлюк Л.В.);

ІІІ місце Савчук Надія учениця Староушицького ліцей(вчитель Юрченко М.В.);

ІІІ місце Морохович Марина учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Остафійчук Л.С.).

10 клас

І місце Білінська Юлія учениця Чабанівського НВК (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр учень Баговицького ліцею (вчитель Худняк Л.І.);

ІІ місце Струсевич Валерія учениця Староушицького ліцею (вчитель Юрченко М.В.);

ІІ місце Мороз Костянтин учень Мукшо-Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Судук О.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК(вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Нагибась Олександр учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце Ткачук Ірина учениця Подільського ліцею( вчитель Огороднік А.І.).

11 клас

І місце Ісмаілова Анастасія учениця Слобідо –Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Зінчук Г.М.).

ІІ місце Орчаківська Анастасія учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишена О.Б.);

ІІ місце Чорненька Нона учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Човганська І.М);

ІІІ місце Ушпалевич Марта учениця Гуменецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Григорчук Антон учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступені( вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Саргсян Маріне учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Огородник А.І.);

ІІІ місце Вербовий Андрій учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Вербова Н.В.).

Останні події...

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання.

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу (дівчата).

детальніше »

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів.

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

детальніше »

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

детальніше »

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум.

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум на тему: «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи».

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання