Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

8 клас

І місце Романюк Анатолій учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Червоногродський В.А.);

ІІ місце Пентюк Сергій учень Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів(вчитель Ряба С.М.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна учениця Довжоцького НВК (вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Косовецька Анастасія Подільський ліцей(вчитель Огородник А.І.).

9 клас

І місце Попик Олександра учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишина О.Б.);

ІІ місце Мендограло Ангеліна учениця Грушківського ліцею(вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Белих Єлизавета учениця Гумецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Білоус Максим учень Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Павлюк Л.В.);

ІІІ місце Савчук Надія учениця Староушицького ліцей(вчитель Юрченко М.В.);

ІІІ місце Морохович Марина учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Остафійчук Л.С.).

10 клас

І місце Білінська Юлія учениця Чабанівського НВК (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр учень Баговицького ліцею (вчитель Худняк Л.І.);

ІІ місце Струсевич Валерія учениця Староушицького ліцею (вчитель Юрченко М.В.);

ІІ місце Мороз Костянтин учень Мукшо-Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Судук О.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК(вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Нагибась Олександр учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце Ткачук Ірина учениця Подільського ліцею( вчитель Огороднік А.І.).

11 клас

І місце Ісмаілова Анастасія учениця Слобідо –Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Зінчук Г.М.).

ІІ місце Орчаківська Анастасія учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишена О.Б.);

ІІ місце Чорненька Нона учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Човганська І.М);

ІІІ місце Ушпалевич Марта учениця Гуменецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Григорчук Антон учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступені( вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Саргсян Маріне учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Огородник А.І.);

ІІІ місце Вербовий Андрій учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Вербова Н.В.).

Останні події...

19 квітня 2019 року на базі РЦКіМ «Розмай» відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, організатором якого був відділ державної служби надзвичайних ситуацій Кам’янець - Подільського району.

19 квітня 2019 року на базі РЦКіМ «Розмай» відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, організатором якого був відділ державної служби надзвичайних ситуацій Кам’янець - Подільського району. У фестивалі взяли участь 3 команди: «Прометей» Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Нон стоп» Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст., Колибаївської ОТГ, «Пожежний Арсенал» Баговицький ліцей, Слобідсько – Кульчиєвецької ОТГ.

детальніше »

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА, 18 квітня 2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум заступників керівників ЗЗСО.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА, 18 квітня 2019 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум заступників керівників ЗЗСО з проблеми «Методичний супровід розвитку та вдосконалення професійних компетентностей педагога як ресурс нової української школи». У ході проведення управлінського блоку завідувачем РМК Желізник Н.А. було проведено ділову гру з елементами тренінгу «Створення комфортного освітнього середовища».

детальніше »

17 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного ЕНЦУМУ відбувся обласний збір юних натуралістів –активістів природоохоронної і дослідницько – натуралістичної роботи.

17 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного ЕНЦУМУ відбувся обласний збір юних натуралістів –активістів природоохоронної і дослідницько – натуралістичної роботи в закладах освіти Хмельниччини, який проходив у секціях юних квітникарів та юних лісівників.

детальніше »

На виконання наказу відділу освіти від 01.04.2019р №58-но відбулися заняття з вогневої підготовки з юнаками та дівчатами 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни».

17 квітня 2019 року відповідно до Програми допризовної підготовки, Положення про «Допризовну підготовку», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №1770 від 30.11.2000 р., наказом Командувача військ Західного ОК №186 від 28.08.2002 р., наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 12 жовтня 2016 року №379 «Про затвердження Курсу стрільб зі стрілецької зброї і бойових машин», на виконання наказу відділу освіти від 01.04.2019р №58-но відбулися заняття з вогневої підготовки з юнаками та дівчатами 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни» з практичним виконанням початкової вправи навчальних стрільб із АК-74 (вдень) на військовому стрільбищі полігона військової частини А 2738 (військове містечко №2, №89).

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання