Ви ввійшли як: Гість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

Астрономія

10 клас

І місце Катрущенко Володимир - Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Павловська А.М.);

ІІ місце Норкін Констянтин – Ходоровецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Човганська І.М.);

ІІІ місце Борейко Юлія – Кадиєвецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Мартинюк В.Д.)

ІІІ місце Копперник Дарія – Довжоцький НВК (вчитель Кундиловська Л.В.)

11 клас

І місце Матросов Артем – Грушківський НВК (вчитель Волощинський В.А.);

ІІ місце Бражніченко Інна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мартинюк В.Д.);

ІІ місце Голодняк Антоніна – Жванецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Балаць В.М.);

ІІІ місце Худик Микола – Ходоровецька ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Човганська І.М.)

ІІІ місце Крузер Дмитро – Приворотська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Крузер Г.В.)

Хімія

7 клас

І місце Федорченко Анастасія – Підпилип’янська ЗОШ І –ІІ ступенів (вчитель Марценюк К.М.);

ІІ місце Онуфрійчук Діана – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Яцишина О.Б.);

ІІІ місце Пукас Валерій – Гуменецький НВК (вчитель Пазюк Л.О.).

8 клас

І місце Королюк Ярослав – Колибаївська ЗОШ І – ІІ ступенів (вчитель Юрчак А.В.);

ІІ місце Катеренюк Діана - Староушицька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Кувіла С.В.);

ІІІ місце Кулько Катерина - Грушківський НВК(вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Вербовий Андрій – Кадиєвецька ЗОШ І – ІІІ ступенів (вчитель Вербова Н.В.).

9 клас

І місце Гнатюк Олександр- Староушицька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Кувіла С.В.);

ІІ місце Каспрук Соломія – Жовтнева ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Гав’юк Л.П.);

ІІІ місце Павлюк Владислав- Грушківський НВК (вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Думанська Дарина –Подільська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Заболотна Ю.А.).

10 клас

І місце Кравець Богдан - Староушицька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Кувіла С.В.);

ІІ місце Кушнір Анастасія – Жовтнева ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Гав’юк Л.П.);

ІІІ місце Беспала Олена – Слобідо – Рихтівська ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Зіньчук Г.М.)

11 клас

І місце Кисилівська Юля – Грушківський НВК (вчитель Галампета В.А.);

ІІ місце Вештак Андрій- Староушицька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Кувіла С.В.);

ІІІ місце Мозолюк Богдан – Кульчиєвецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Гончарик Л.В.);

ІІІ місце Настащук Оксана – Сокільська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Головата О.І.)

Фізика

7 клас

І місце - Осика Вадим, учень Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Мартинюк Н.Ф.)

ІІ місце - Зелінська Богдана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Мартинюк В.Д.)

ІІІ місце - Кліщикнський Володимир, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Гординчук І.С.)

8 клас

І місце - Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Микитюк С.М.)

ІІ місце - Кармалюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мазурчак І.М.)

ІІІ місце - Гулушка Юлія, учениця Залісько -2 ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Карбовська К.М.)

9 клас

І місце - Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Юрченко С.В.)

ІІ місце - Ковальчук Галина, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кушнір Г.В.)

ІІІ місце - Крисюк Ілля, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Гординчук С.І.)

10 клас

І місце – Норкін Констянтин, учень Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бурченя І.М.)

ІІ місце - Холодяк Богдан, учень Гуменецького НВК (вч. Щегельська Н.М.)

ІІІ місце - Беспала Олена, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Микитюк С.М.)

11 клас

І місце – Дарманська Уляна, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кушнір Г.В.)

ІІ місце - Нечай Яна, учениця Залісько - 1 ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шупарська І.М.)

ІІІ місце - Луптович Ганна, учениця Гуменецького НВК (вч. Щегельська Н.М.)

ІІІ місце - Солоненко Владислав, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Микитюк С.М.)

ІІІ місце - Березний Ігор, учень Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мартинюк Н.Ф.)

ІІІ місце - Гнатюк Антон, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Юрченко С.В.)

ІІІ місце - Федоров Василь, учень Дерев'янської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Волоховський М.М.)

Правознавство

9 клас

І місце - Терихова Валерія, учениця Грушківського НВК (вч. Рудик Р.Ю.)

ІІ місце - Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч. Расевич С.М.)

ІІІ місце - Ковбель Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Лукянчук М.П.)

ІІІ місце - Яремійчук Маріанна, учениця Шустовецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Гасюк І.М.)

10 клас

І місце – Добросельська Ірина, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Борзишен М.І.)

ІІ місце - Столяр Юлія, учениця Залісько - 1 ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Швець М.М.)

ІІ місце - Беспала Олена, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Побережний О.С.)

11 клас

І місце – Мозолюк Богдан, учень Кульчиєецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мозолюк М.А.)

ІІ місце - Виштак Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Литвинюк О.П.)

ІІІ місце - Герасімова Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Тюпа В.А.)

Українська мова та література

7 клас

І місце - Балагурова Мар’яна, учениця Грушківського НВК(вч.Тимчук О. М.)

ІІ місце - Маляр Олена, учениця Гавриловецької ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Кащук Н.М.)

ІІІ місце - Іскрук Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.)

ІІІ місце - Матраєва Ельвіра, учениця учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.)

ІІІ місце - Григорчук Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)

8 клас

І місце - Орчаківська Анастасія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.)

ІІ місце - Романюк Дарина, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соха Р.С.)

ІІ місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Вапнічна Л.О.)

ІІІ місце - Кундиловська Майя, учениця Довжоцького НВК (вч. Грабовська Л.М.)

ІІІ місце - Слободян Анастасія, учениця Думанівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Свідер Ж.П.)

9 клас

І місце - Поляков Максим, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Соха Р.С.)

ІІ місце - Атаманчук Олександра, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Годовиченко Р.О.)

ІІ місце - Вінярська Марія, учениця Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Стрільчук Л.В.)

ІІІ місце - Бучковська Анастасія, учениця Грушківськуого НВК (вч.Рудик Л.М., Чорпіта Г.В.)

ІІІ місце - Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч. Присяжнюк О.М.)

10 клас

І місце – Норкіна Анастасія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.)

ІІ місце - Лінива Ольга, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Годовиченко Р.О.)

ІІ місце - Шлапак Дар’я, учениця Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)

ІІІ місце - Кривенко Аліна, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марчак Л.С.)

ІІІ місце - Яковенко Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Маковська Л.П.)

ІІІ місце - Борейко Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч.Чорна О.С.)

11 клас

І місце – Кисилівська Юлія, учениця Грушківськуого НВК (вч. Чорпіта Г.В.)

ІІ місце - Бражніченко Інна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Чорна О.С.)

ІІІ місце - Бурий Максим, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська В.М.)

ІІІ місце - Маковська Тетяна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кушнір Г.І.)

Географія

8 клас

І місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Рачинська Л.В.)

ІІ місце - Орчаківська Анастасія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Підгіний В.М.)

ІІІ місце - Андріяш Лада, учениця Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ільницький І.М.)

ІІІ місце - Сосула Андрій, учень Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. муржак О.В.)

9 клас

І місце - Кушнір Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Заяць Л.І.)

ІІ місце - Горна Яна, учениця Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Червінський В.Л.)

ІІІ місце - Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Чорна С.А.)

10 клас

І місце - Яковенко Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Заяць Л.І.)

ІІ місце - Кривенко Аліна, учениця Орининська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Підгірний В.М.)

ІІ місце - Козак Елізавета, учениця Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Іванець А.В.)

ІІ місце - Продан Світлана, учениця Баговитської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ремарчук О.М.)

ІІІ місце - Овчарук Олександра, учениця Китайгорродського НВК (вч. Волоховська Л.П.)

ІІІ місце - Борейко Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Гарбар К.П.)

11 клас

І місце – Казьоннова Еліза,учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Грохольська Т.М.)

ІІ місце - Галянт Юрій, учениця Грушківський НВК (вч.Гакман М.В.)

ІІІ місце - Голодняк Антоніна, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Заяць Л.І.)

ІІІ місце - Маковська Тетяна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Хаврун І.С.)

Англійська мова

8 клас

І місце - Долиняк Олег, учень Довжоцького НВК (вч.Боцяновська М.О.)

ІІ місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Чорна С.А.)

ІІІ місце - Григораш Назар, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Сікора О.В.)

ІІІ місце - Пруднікова Діана, учениця Гуменецького НВК (вч. Кузьміна Л.А.)

9 клас

І місце - Волошина Анна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Бурлак Т.Г.)

ІІ місце - Стасюк Валерій, учень Довжоцького НВК (вч.Боцяновська М.О.)

ІІІ місце - Сікора Дар’я, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Чорна С.А.)

ІІІ місце - Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч.Шенгель О.В.)

10 клас

І місце - Норкіна Анастасія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Похальчук А.М.)

ІІ місце - Беспала Олена, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Бурлак Т.Г.)

ІІІ місце - Шлапак Дар’я, учениця Довжоцького НВК (вч.Васильчук О.В.)

ІІІ місце - Саранчук Ірина, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бугера А.М.)

11 клас

І місце – Герасімова Вікторія,учениця Довжоцького НВК (вч. Сазанська І.М.)

ІІ місце - Ковбель Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Бурлак Т.Г.)

ІІІ місце - Маковська Тетяна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Похальчук А.М.)

Німецька мова

8 клас

І місце - Слободян Анастасія, учениця Думанівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Гаврищук А.О.)

ІІ місце - Гудайтес Богдана, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Сарсалюк Н.В.)

ІІІ місце - Романюк Дарина, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Загородня М.В.)

ІІІ місце - Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК (вч. Чапай В.М.)

ІІІ місце - Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст.(Гоїк Г.С.)

9 клас

І місце - Ржепянська Ольга, учениця Нефедіївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ганзюк В.Я.)

ІІ місце - Коваль Уляна, учениця Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Шевчук Г.М.)

ІІІ місце - Гуківська Валентина, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Охотнікова О.О.)

ІІІ місце - Предиткевич Вікторія, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Яковенко М.В.)

ІІІ місце - Андрейцев Юрій , учень Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Ільницька В.Л.)

10 клас

І місце - Постоловська Аліна, учениця Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Гоїк Г.С.)

ІІ місце - Пшесньовський Максим, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Чистяк О.О.)

ІІІ місце - Філімончук Олександр, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Сарсалюк Н.В.)

ІІІ місце - Дубіна Марта, учениця Гуменецького НВК (вч. Чапай В.М.)

11 клас

І місце - Гасюк Олександр, учень Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Гоїк Г.С.)

ІІ місце - Гоєк Наталія, учениця Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Марчук Е.Р.)

ІІІ місце - Дудурич Ірина, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Чистяк О.О.)

ІІІ місце - Радецька Мар’яна, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Гоголь Є.Д.)

Історія

8 клас

І місце - Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Побережний О.С.)

ІІ місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Желізник Н.А.)

ІІІ місце - Галушка Юлія, учениця Залісько-2 ЗОШ І-ІІІ ст (вч.Чоп’як В.В.)

9 клас

І місце - Каспрук Соломія, учениця Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Іванець А.В.)

ІІ місце - Бучковська Анастасія, учениця Грушківського НВК (вч.Рудик Р.Ю.)

ІІІ місце - Атаманчук Олександра, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Побережний О.С.)

10 клас

І місце - Норкін Костянтин, учень Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Хаврун І.С.)

ІІ місце - Коперник Дарія, учениця Довжоцького НВК (вч.Хоптяр А.Ю.)

ІІІ місце - Захарієва Марина, учениця Староушицької СЗОШ (вч.Литвинюк О.П.)

11 клас

І місце – Герасімова Вікторія,учениця Довжоцького НВК (вч.Хоптяр А.Ю.)

ІІ місце Маковська Тетяна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Желізник Д.Д.)

ІІІ місце – Завадська Крістіна, учениця Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Іванець А.В.)

Біологія

8 клас

І місце - Романюк Дарина, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. ( вч.Ляховецька Н.М.)

ІІ місце - Танчина Юлія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Сорокань З.О.)

ІІІ місце - Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородський В.А.)

9 клас

І місце - Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ (вч.Юрченко М.В.)

ІІ місце - Гутник Катерина, учениця Довжоцького НВК (вч.Юрчак А.В.)

ІІІ місце – Колосова Єлизавета, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Сорокань З.О.)

10 клас

І місце - Норкіна Анастасія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Сорокань З.О.)

ІІ місце - Яковенко Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Нараєвська І.В.)

ІІІ місце - Кравець Богдан, учень Староушицької СЗОШ (вч. Юрченко М.В.)

11 клас

І місце - Маковська Тетяна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Сорокань З.О.)

ІІ місце - Казьоннова Еліза, Староушицької СЗОШ (вч. Юрченко М.В.)

ІІІ місце – Богословець Руслана, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Коломієць О.В.)

Трудове навчання

9 клас (дівчата)

І місце - Гуківська Валентина, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Олійник Н.А.)

ІІ місце - Бучик Катерина, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Пронозюк І.Р.)

ІІІ місце - Чорненька Нона, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Романова Т.В.)

9 клас (хлопці)

І місце - Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ (вч. Заболотна Ю.А.)

ІІ місце – Лісецький Денис, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Пронозюк І.Р.)

ІІІ місце – Менегацці Луїджі, учень Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Карасюк М. О.)

11 клас (дівчата)

І місце - Шлапак Дар’я, учениця Довжоцького НВК (вч. Романова Т.В.)

ІІ місце - Куніцька Ірина, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Олійник Н.А.)

ІІІ місце - Городецька Юлія, учениця Гуменецького НВК (Костюк О.А.)

11 клас (хлопці)

І місце - Сливка Ярослав, учень Грушківського НВК (вч.Лоза С.В.)

ІІ місце - Бурий Максим, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Щербань П.О.)

ІІІ місце - Мозолюк Богдан, учень Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Карасюк М.О.)

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання