Ви ввійшли як: Гість

Засідання школи молодого вчителя біології і хімії, яке проходило на базі районного відділу освіти 13 вересня 2017 року.

«Засідання школи молодого вчителя біології і хімії».

Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх» - ці слова американського підприємця Генрі Форда стали епіграфом першого засідання школи молодого вчителя біології і хімії, яке проходило на базі районного відділу освіти 13 вересня 2017 року.

Особливістю роботи педагогів – початківців є те, що вони з першого ж дня самостійної роботи мають ті ж обов’язки й несуть ту ж відповідальність, що й учителі з багаторічним стажем, а учні, батьки, адміністрація чекають від них такого ж бездоганного професіоналізму. Тож якщо вчасно не підтримати молодь, яка наважилася обрати тернистий педагогічний шлях, вона від зіткнення з реальністю відчує шок, тривогу, незадоволення своїм вибором. А такий учитель не здатний ні на творчість, ні на інновації.

Так як урок залишається вічною і головною формою навчання, тему заняття обрали таку: «Його Величність – Урок…».

Керівник школи Данілова Н.В. запросила учасників на презентацію «Його Величність – Урок… Що значить урок у сучасному вимірі?». В кінці презентації прозвучало запитання: «Так що ж для нас сучасний урок?». Відповіді були різні, але цікаві. Та основна думка переважала: це урок – пізнання, відкриття, діяльність, протиріччя, розвиток, зростання, сходинка до знань, самопізнання, самореалізація, мотивація, інтерес, професіоналізм, вибір, ініціативність, упевненість, потреба. Що головне в уроці? Кожен молодий спеціаліст мав свою абсолютно непорушну думку. Для одних успіх забезпечується ефективним початком, що буквально захоплює учнів відразу з появою вчителя. Для інших, навпаки набагато важливіше підбиття підсумків, обговорення досягнутого. Для третіх – пояснення, для четвертих – досвід. На завершення Надія Василівна подарувала кожному молодому учителеві диск на тему «Сучасний урок. Основні вимоги до сучасного уроку».

«Єдиний шлях, який веде до майстерності – це діяльність» - так писав Б.Шоу. Щоб закріпити побачене і почуте, Гончарик Леся Василівна методист відділу освіти провела конкурс професійної компетентності. Приємно відзначити, що молоді педагоги гарно презентували свою професійну компетентність, ерудицію, творчість, теоретичну і практичну готовність до здійснення педагогічної майстерності.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання