Ви ввійшли як: Гість

13 листопада 2018 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів.

«Громадянська освіта».

13 листопада 2018 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів, які викладають курс «Громадянська освіта».

У ході засідання педагоги обговорювали концепцію розвитку громадянської освіти в Україні, ознайомились з нормативно – правовими документами Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 рр., Стратегії національно - патріотичного виховання дітей та молоді.

Голова методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін Наталія Володимирівна Бугерчук висвітлила основні засади та особливості структури, змісту та впровадження курсу «Громадянська освіта» та надала методичні поради вчителям щодо організації уроків та практичних занять, приділила увагу розгляду деяких питань з розділів курсу. Також наголосила про необхідність навчити учнів: формулювати і висловлювати власну думку, відстоювати власну позицію, використовуючи інформацію з різних галузей знань; критично аналізувати власні реальні можливості, умови середовища для успішної самореалізації; прийомам ефективної комунікації та ненасильницького розв’язання соціальних конфліктів; вести переговори, досягати компромісу та консенсусу засобами діалогу.

Методист райметодкабінету Дідик Ю.В. зосередила увагу учасників засідання на висвітлені основних питань розділу курсу «Демократичне суспільство та його цінності» в контексті сучасного розвитку нашої держави, наголошувала на тому, що старшокласники мають усвідомити ознаки демократичного врядування та демократичних процедур та зрозуміти зміст основоположних принципів демократії; мати уявлення про способи визначення та вирішення проблем місцевої громади за участю громадян; оцінювати роль громадських організацій, різних форм активності громадян у функціонуванні демократичного суспільства; брати участь у демократичних процедурах на рівні школи і громади; розвивати здатність взаємодіяти з органами державної влади та місцевого самоврядування.

У практичній частині засідання методичного об’єднання Бугерчук Н.А. провела тренінг щодо формування громадянської компетентності.

Упродовж тренінгу учасниками жваво обговорювалися питання щодо застосування інтерактивних технологій під час проведення практичних занять нового курсу «Громадянська освіта».

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання