Ви ввійшли як: Гість

18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи.

«Засідання районного методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи».

18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи.

За засідання була запрошена Петрик Г.В., начальник відділу право- просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, яка деталізувала увагу на Листі МОН України 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти, педагогічних працівників щодо застосування норм закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Дідик Ю.В., методист відділу освіти спроектувала чіткий алгоритм роботи педагога – організатора стосовно розроблення правил поведінки здобувача освіти в закладі освіти, планування заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти.

Степанюк Ю.А., методист Будинку школяра, акцентувала увагу присутніх на важливих завданнях, які постають перед медіацією в школі – відновленні відносин між учасниками конфлікту, створенні дружньої атмосфери, безпечного середовища та профілактики правопорушень.

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Майя Мозолюк (Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.) проаналізувала роботу РМО за І семестр 2018-2019 н.р., ознайомила присутніх з особливостями формування лідерських якостей вихованців засобами учнівського самоврядування.

Побережна В.А., директор БШ, зазначила, що учнівське самоврядування є універсальною фор¬мою активності, яку можна з однаковим успіхом вва¬жати як способом організації буття шкільного колек¬тиву, так і чинником творчої самореалізації особистості.

Педагог – організатор Довжоцького НВК Стасюк Г.В. поділилась досвідом співпраці учнівського самоврядування з питань національно – патріотичного виховання з педагогічним колективом. Галина Валентинівна наголосила, що провідною ідеєю учнівського самоврядування з питання національно - патріотичного виховання є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

Учасники методичного об’єднання обговорили актуальні проблеми сьогодення: атестацію та сертифікацію, сучасні книги в галузі педагогіки та дидактики, інтернет - платформи для самоосвіти.

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання