Ви ввійшли як: Гість

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей 18 грудня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького територіального відділення МАН України.

«Мала академія наук».

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей 18 грудня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького територіального відділення МАН України.

На відкритті святкового дійства були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гаєвська Марія Володимирівна, завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Лимарь Наталія Олексіївна, методисти відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наумчук Інна Анатоліївна та Кушнір Тетяна Василівна.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи ХОЦНТТУМ Гаєвська М. В.. Вона відмітила високий рівень досягнень учнів нашого району на ІІ етапі конкурсу протягом останніх п’яти років.

Голова оргкомітету конкурсу, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Пронозюк Олена Вікторівна привітала гостей та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Долучилася до привітань та запросила учасників конкурсу і членів журі до відділень та секцій завідувач Кам’янець-Подільським районним методичним кабінетом Желізник Наталія Анатоліївна.

В цьому році у конкурсі-захисті прийняли участь 52 учасники.За підсумками журі маємо такі результати:

у відділенні «Мовознавство, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» в секції:

  • «Українська література» І місце посіла Цісар Олександра, учениця 9 класу Грушківського ліцею, ІІ місце – учениця 11 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Орчаківська Анастасія, ІІІ місце –учениця 11 класу Чабанівського НВК Журавська Діана;
  • «Українська мова» І місце посіла Андріяш Лада, учениця 11 класу Баговицького ліцею;
  • «Зарубіжна література» І місце посіла учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Богачик Тетяна,ІІ місце – учениця 10 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пономаренко Діана, ІІІ місце –учениця 9 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кищук Ілона та учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрехліс Анастасія;
  • «Англійськамова» І місце посіла учениця 10 класу Довжоцького НВК Горгулько Юлія, ІІ місце – учениця 9 класу Гуменецького НВК Белих Єлизавета;
  • «Літературна творчість» І місце посіла учениця 9 класу Грушківського ліцею Мендограло Ангеліна;
  • «Фольклористика» ІІ місце посіла учениця 8 класу Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів Григораш Яна;
  • «Мистецтвознавство» І місце посіла учениця 10 класу Довжоцького НВК Томків Олена.

У відділенні«Хімія та біологія, екологія, аграрні науки, науки про Землю» в секції:

  • «Охорона довкілля та раціональне природокористування» І місце посіла учениця 10 класу Староушицького ліцею Струсевич Валерія, ІІІ місце – учениця 8 класу Гуменецьког НВК Пукас Мар’яна;
  • «Медицина» І місце посіла учениця 10 класу Подільського ліцею Ткачук Ірина;
  • «Екологія» І місце посіла учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Мельник Діана, ІІІ місце – учениця 8 класу Жванецького ліцею Сафронюк Сніжана;
  • «Зоологія та ботаніка» І місце посіла учениця 11 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорненька Нонна;
  • «Геологія, геохімія і мінералогія» І місце посіла учениця 9 класу Жванецького ліцею Гетманчук Софія;
  • «Географія та ландшафтознавство» ІІ місце посіла учениця 9 класу Залісько-2 НВК Старицька Анжеліка;
  • «Валеологія» ІІІ місце посіла учениця 9 класу Гуменецького НВК Костюк Марія;
  • «Агрономія» І місце посів учень 10 класу Мукшо-Китайгородського ліцею Мороз Костянтин,ІІ місце – учениця 11 класу Гуменецьког НВК Ушпалевич Марта;
  • «Психологія» ІІІ місце посіла учениця 11 класу Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тахтєєва Вероніка;
  • «Лісознавство» І місце посіла учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Богачик Тетяна.

У відділенні«Історія; філософія та суспільствознавство»в секції:

  • «Історія України» І місце посіла учениця 9 класу Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Соколович Анастасія,ІІ місце посіла учениця 9 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Муляр Яна;ІІІ місце посіла учениця 11 класу Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ісмаілова Анастасія;
  • «Історичне краєзнавство» ІІ місце посіла учениця 10 класу Грушківського ліцею Гакман Ольга;
  • «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» І місце посіла учениця 10 класу Китайгородського НВК Лайтер Альона; ІІ місце - учениця 11 класу Довжоцького НВК Дубінська Дана;
  • «Соціологія» І місце посіла учениця 11 Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушко Діна;
  • «Всесвітня історія» І місце посіла учениця 11 класу Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахімова Софія;
  • «Правознвство» ІІІ місце посіла учениця 9 класу Колубаївського НВК Тодосійчук Антоніна;
  • «Етнологія» ІІІ місце посіла учениця 11 класу Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Команецька Вікторія.

У відділенні «Комп’ютерні науки, математика, фізика і астрономія, економіка і технічні науки» в секції:

  • «Internet-технології та WEB дизайн» І місце посів учень 11 класу Довжоцького НВК Боцяновський Олексій;
  • «Фінанси, грошовий обіг і кредит» І місце посіла учениця 11 класу Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Василинчук Катерина;
  • «Математика» ІІ місце посів учень 9 класу Гуменеццького НВК Грабовський Артем, ІІІ місце - учень 9 класу Грушківського ліцею Тимчук Артем;
  • «Математичне моделювання» ІІ місце посів учень 10 класу Баговицького ліцею Шевчук Олександр, ІІІ місце - учень 10 класу Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нагибась Олександр;
  • «Прикладна математика» ІІІ місце посів учень 9класу Баговицького ліцею Ліщук Дмитро;
  • «Агрофізика та космічні дослідження» ІІІ місце посіла учениця 10 класу Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демчик Богдана.

По завершенні І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства Кам’янець-Подільського району, всі учасники отримали грамоти за результат своєї роботи від оргкомітету конкурсу.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання