Ви ввійшли як: Гість

Людина та ліс 2015

Конкурс серед учнівської молоді на кращий малюнок (1 -4 класи) та кращий твір (5- 7 класи) за темою « Людина та ліс»

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, розв’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень як одного з основних компонентів збереження різноманіття та екологічної рівноваги на планеті з 21 березня по 18 квітня проводилася 10–та ювілейна Акція організована Держлісагенством України за підтримки Міністерства науки та освіти, молоді та спорту «Майбутнє лісу в воїх руках».

В рамках Акції було проведено конкурс серед учнівської молоді на кращий малюнок (1-4 класи) та кращий твір (5-7 класи) за темою «Людина та ліс».

  • У конкурсі брали участь :
    • Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст..,
    • Врублівецька ЗОШ І –ІІІ ст..,
    • Грушківський НВК « ЗОШ І –ІІІ ст., агротехнічний ліцей»,
    • Гуменецький НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»,
    • Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст. ,
    • Кульчиєвецька ЗОШ І- ІІІ ст..,
    • Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.,
    • Рогізнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ,
    • Староушицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів екологічного напрямку,
    • Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІст.,
    • Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ст.,
    • Чабанівська ЗОШ І-ІІІ ст,
    • Колибаївська ЗОШ І –ІІст,
    • Крушанівська ЗОШ І –ІІ ст.,
    • Острівчанська ЗОШ І-ІІст.,
    • Пановецька ЗОШ І –ІІ ст..
  • За рішенням журі місця розподілити таким чином:

  • Номінація «дитячий малюнок»
    • 1 місце – Лоза Олесандр учень 3 класу (Грушківський НВК « ЗОШ І –ІІІ ст., агротехнічний ліцей);
    • 2 місце – Семенюк Катерина, учениця 4 класу (Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів);
    • 2 місце – Дивдик Микола учень 3 класу ( Крушанівської ЗОШ І-ІІ ст..)
    • 3 місце – Снігур Аліна учениця 3 класу ( Кадиєвецька ЗОШ І –ІІІ ст..)
    • 3 місце – Ганін Микола учень 4 класу ( Слобідсько –Рихтівської ЗОШ І –ІІІ ст.);
    • 3 місце – Осика Михайло учень 3 класу (Чорнокозинецької ЗОШ І –ІІІ ст..).
  • Номінація «Кращий твір»
    • 1 місце – Пруднікова Діана, учениця 7 класу (Гуменецький НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);
    • 2 місце – Сумакова Анастасія, учениця 6 класу (Жовтнева ЗОШ І-Ш ступенів);
    • 3 місце – Королюк Ярослава, учениця 7 класу (Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів);
    • 3 місце - Мафтуляк Вікторія, учениця 5 класу (Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.)

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання