Ви ввійшли як: Гість

Цьогоріч з 18 по 29 листопада у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся ряд заходів, приурочених Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

День пам’яті жертв Голодоморів.

Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид. І про це потрібно пам’ятати!

Цьогоріч з 18 по 29 листопада у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся ряд заходів, приурочених Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні: конкурс плакатів "Хліб. Голодомор в Україні 1932-1933 рр.", виставка у музеї Хліба ПДАТУ - "Селянський побут XIX-XX ст." та круглий стіл - "Голодомор в Україні 1932-1933 рр. як геноцид: причини і наслідки. Поділля". Захід відбувся за ініціативи Василя Степановича Вахняка – кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства ПДАТУ. До організації заходів, окрім студентів та співробітників університету долучилися Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, Чорноострівський Меморіальний музей Глібова, Кам’янець-Подільський районний Будинок школяра, Чабанівський Народний музей, Меморіальний музей графа-реформатора Ігнатія Мархоцького (с. Миньківці Дунаєвецького району), загальноосвітні школи та коледжі регіону.

21 листопада відбулося засідання конкурсної комісії для відзначення кращих творчих робіт, головою якої було запрошено Юлію Степанюк - методиста Кам'янець-Подільського районного Будинку школяра, члена Національної спілки художників України. Журі конкурсу відмітили значну кількість майстерно виконаних плакатів у двох номінаціях: «Хліб. Праця хлібороба» та «Голодомор в Україні 1932-1933 років». Глибокий зміст робіт свідчить про те, що сучасна молодь не байдужа до таких важливих тем, а також береже пам’ять страшних подій буремних 1932-33 років. Проаналізувавши усі презентовані роботи, журі відзначили найкращі серед студентської та учнівської молоді.

Серед учнів у номінації «Хліб. Праця хлібороба» І місце отримала Євсєєва Руслана, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», ІІ місце у вихованців гуртка «Ткацтво» ХОЦНТТУМ при Довжоцькому НВК, а ІІІ місце розділили між собою Крижановський Максим, учень Мукшо-Китайгородського ліцею та Цупа Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів. У номінації «Голодомор» серед учнів І місце отримала Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце у Свириди Владислава та Свириди Крістіни, учнів Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Почесне ІІІ місце розділили між собою Ліхтей Костянтин, учень Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Сніцар Ангеліна, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Після урочистого підсумкового засідання Юлія Анатоліївна провела майстер-клас з валяння вовною для усіх присутніх викладачів та студентів, на якому кожен зміг створити цікаву творчу роботу з вовни своїми руками.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання