Ви ввійшли як: Гість

В м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку».

ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку».

Збалансований розвиток у контексті виховання та освіти передбачає гармонізацію розвитку соціальних, економічних та екологічних процесів, переорієнтацію виховних систем на ощадливе використання ресурсів та збереження довкілля. Важливу роль у формуванні в людей понять, умінь та навичок збалансованого розвитку відіграє еколого – освітня діяльність. З метою формування екологічної культури і свідомості підростаючого покоління та обізнаності, з можливими шляхами вирішення різних екологічних проблем 13–14 квітня 2016 року в м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку».

Ключовою темою Форуму було: «Завершення декади ООН з освіти для збалансованого розвитку: підсумки та перспективи для України». Організаторами Форуму стали: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, Всеукраїнська екологічна ліга. Форум проводився за сприяння: Міністерства освіти і науки України, Національної екологічної ради України, Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Метою Форуму було об’єднання зусиль та сприяння співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій задля впровадження в Україні освіти для збалансованого розвитку, активізація міжнародного освітнього співробітництва. До участі в Форумі були запрошені науковці, викладачі вищих навчальних закладів, вчителі-практики позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, працівники дошкільних установ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, менеджери з еколого-освітньої роботи установ природно-заповідного фонду, бізнес-структури, природоохоронні громадські організації, ЗМІ. Серед них: Мирна Л. А. (обласний методист з біології) та Юрченко М. В. (вчитель біології Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку), які стали учасниками заходів ІІ Всеукраїнського форуму «Освіта для збалансованого розвитку». Форум відбувся в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання