Ви ввійшли як: Гість

Інструктивно-методична нарада керівників ДНЗ та НВК.

Відповідно до плану роботи відділу освіти 26 січня 2016р. на базі Довжоцького НВК відбулася інструктивно-методична нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

26 січня, на базі Довжоцького НВК відбулася інструктивно-методична нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

Слухалося питання про стан дошкільної освіти в районі та підведення підсумків статистичної звітності за формою 85-К. Методист відділу освіти Кашуба Н.Л. проаналізувала стан розвитку дошкільної освіти в районі та охоплення дітей всіма формами дошкільної освіти. Наталія Леонідівна відзначила, що з метою забезпечення якісною дошкільною освітою в 2015 році було створено додатково 21 місце для охоплення дітей дошкільною освітою. На кінець 2015 року дошкільними закладами охоплено 1709 дітей що становить 95 %.

Друге питання - аналіз виконання норм харчуваня в ДНЗ за 2015р.

З доповіддю виступила економіст відділу освіти Сеник І.В., яка повідомила що із 61 дошкільного навчального закладу гаряче харчування організовано в 57 ДНЗ (1647 дітей). В 4 навчальних закладах у зв’язку з короткотривалим перебуванням дітей організована бутербродна система харчування, а саме: у Гавриловецькому, Кам’янському, Тарасівському, Шустовецькому ДНЗ.

По загальному фонду на харчування дітей у 2015 році було використано 2 375,4 тис.грн., протягом звітного періоду виконано 237 399 д/днів.

Для 268 дітей пільгових категорій організовано безкоштовне харчування, в тому числі: 3 дитини-сироти, 1 дитина-інвалід, 53 дитини – діти, із малозабезпечених сімей, 45 дітей - батьки, яких приймали або приймають участь в АТО, 1 вихованець будинку сімейного типу, 3 дитини- діти, позбавлені батьківського піклування, 4 дитини, батьки яких переселені із зони АТО, 6 дітей- це сім’ї одиноких матерів, а 163 дітям з багатодітних сімей встановлено знижки у розмірі 25, 50% та 100% щодо оплати за харчування.

Аналіз виконання норм харчування проводився по 13 найменуваннях продуктів, які використовуються для харчування дітей ДНЗ.

Найвищий показник у Вербецькому, Довжоцькому, Зіньковецькому, Ластовецькому, Орининському, Пановецькому, Устянському навчальних закладах.

Найнижчий показник у Збручанському, Сл.Кульчиєвецькому, Супрунковецькому навчальних закладах.

Середня вартість харчування на 1 дитину за 2015 рік становила 14,2 грн. в т.ч. по місту 15,0 грн., по селу 13,3 грн.

Третє питання: організація методичної роботи з педагогічними працівниками ДНЗ в 2016р. План методичної роботи довела до відома керівників методист відділу Кашуба Н.Л.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання