Ви ввійшли як: Гість

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

«Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

Роботу засідання розпочала методист відділу освіти Наталя Кашуба, яка звернула увагу присутніх на актуальності даної проблеми в контексті реалізації завдань Нової української школи. Адже, взаємодія з батьками — це напрям діяльності освітнього закладу, який був і залиша¬ється одним з найважливіших та стратегічних. Саме тому батьки й педагоги мають об’єднатися у виборі й дотриманні базових цінностей, у мудрій любові до дитини, прагненні розуміти її.

Відповідно до плану засідання Наталя Леонідівна висвітлила питання «Розвивальні можливості особистісно-орієнтовних технологій у закладі дошкільної освіти» та провела з учасниками ділову гру «Співпраця з батьками».

У ході практичної частини учасники переглянули інтегроване заняття на тему: «Пригода у лісі», яке провела вихователь закладу Тетяна Щербань. До проведення заключної частини заняття були залучені батьки вихованців, які прийняли активну участь у ігровій, фізкультурно-оздоровчій та освітній діяльності відповідно до тематики заходу. Під час проведення ігрової вправи «Сучасна сім’я – яка вона» всі учасники методичного об’єднання та батьки дошкільнят отримали консультації і порадники щодо співпраці батьків та освітнього закладу з досвіду роботи, які підготувала завідувач Пановецького ЗДО Тетяна Окраїнець.

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання