Ви ввійшли як: Гість

01 квітня, на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу.

«Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

01 квітня, на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу під назвою: «Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

Саме під такою назвою проходить апробацію одна із інноваційних форм роботи з батьками дошкільнят «клуб знавців», яка передбачає чотири засідання. Колектив даного закладу під керівництвом директора Желізник Людмили Францівни особливу увагу приділяє роботі із сім’ями вихованців. Адже саме родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Разом з тим актуальна проблема взаємозв’язку набуває сьогодні нового соціального звучання. Зважаючи на вимоги часу, Нової Української школи і була започаткована система роботи з батьками, яка включає традиційні та інноваційні форми роботи, перелік яких поповнився проведенням родинно-сімейного клубу під назвою: «Ми із мамою і з татом знаємо всього багато». Сьогодні, у Міжнародний день зустрічі птахів, всіх учасників заходу об’єднала спільна тема «Мій улюблений птах».

Під поглядами кваліфікованого журі у складі провідного спеціаліста екологічної освіти Національного Подільського Природозаповідника «Подільські Товтри» Олени Дем’янової, методиста районного відділу освіти Наталії Кашуби, завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнко Наталії Гудими та вихователів закладу дошкільнята ділилися своїми знаннями про середовище існування, звички та цікавинки з життя птахів.

Програма засідання передбачала різноманітні опитування, тести, конкурси, розв’язування проблемних ситуацій та інші форми творчої роботи дітей та батьків.

По завершенні роботи засідання клубу діти отримали сертифікати учасників, медалі та розмальовки від адміністрації закладу, солодкі подарунки від сільського голови Руслана Рябого. У свою чергу, за вагомий особистий внесок у реалізацію положень Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», за активну життєву позицію та підготовку дітей дошкільного віку до реалізації Концепції Нової української школи батьків було нагороджено грамотами відділу освіти.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання