Ви ввійшли як: Гість

День інваліда 2014

Міжнародний день інваліда в НЗ Кам'янець-Подільського району

3 грудня у загальноосвітніх навчальних закладах району відзначався Міжнародний день інвалідів та з метою формування позитивної учнівської думки, привернення уваги підростаючого покоління до творчого потенціалу осіб з особливими потребами в Кам’янець-Подільському районі проведено низку заходів:

 • Уроки доброти: «Дивіться на нас як на рівних»
 • виховні години «Як бути милосердним», «Життя людини – найвища цінність», «У колі людських турбот», «Життя потребує милосердя», «Лелечення добра»,«Всі люди рівні, не шукай різниці», «У чому виявляється милосердя», «Доброзичливе ставлення до людей з особливими потребами», «Люди з обмеженими фізичними можливостями та необмеженими творчими здібностями ,талантами та прагненням жити»,« У чому виявляється милосердя»,
 • години спілкування «Життя людини – найвища цінність», «Ми такі як Ви. Давайте товаришувати», «Не будемо байдужими», «Подай руку допомоги», «Конвенція ООН про права інвалідів»,
 • тренінги «Виховання благородних почуттів», «Роби добро», «Надання допомоги людям з особливими потребами», «Наше розуміння потрібно їм», «Що таке толерантне ставлення до людини», «Дивись на нас ,як на рівних», «Фізична вада не перешкода для реалізації себе як особистості», «Повір в себе», «Виховання благородних почуттів»,
 • олімпійський урок « Нам є ким гордитись»(історія параолімпійського руху в Україні),
 • загальношкільні лінійки,
 • конференції для учнів на тему: «Міжнародний день інвалідів в Україні»,
 • тематичні виставки літератури «Дивись на нас ,як на рівних»,
 • виставки дитячих малюнків « Абетка рівності»,
 • перегляд відеоролика « Вони живуть з вірою» ,
 • дискусії з елементами рольової гри « Ми народжені, щоб нести відповідальність за життя»,
 • участь волонтерських загонів шкіл в акції «Милосердя», «Рівні серед рівних» ,
 • круглий стіл для старшокласників «Здорова нація – здорова країна».
 • випуск шкільних газет присвячених Міжнародному Дню інваліда, і звичайно найбільш ефективними виявились проведені в загальноосвітніх навчальних закладах уроки доброти «Дивіться на нас, як на рівних», «Доброти і молосердя», які сприяли формуванню у дітей любові та поваги до людей з обмеженими можливостями. Крім цього, щоб висловити чуйність, співчуття та гуманне ставлення до людей із вадами учні, вирізавши з кольорового паперу сердечка, писали на них свої побажання і приклеювали до ватману. Таким чином, діти подарували своє серце тим, хто цього найбільше потребує. Серед учнів 6-11класів організовані та проведені круглі столи «Проблеми людей з особливими потребами в українському суспільстві ».В бібліотеках організовані тематичні виставки: «І виклик кинуто жорстокій долі».

В даних заходах приймали участь учні загальноосвітніх закладів усіх ланок. Також за сумлінне навчання, доброту душі та за успішне оволодіння навчанням управління освіти, молоді та спорту нагородило грамотами учня 4 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІст. Остафія Георгія Георгійовича , ученицю 8 класу Грушківського НВК « ЗОШ І-ІІІст., агротехнічний ліцей» Кирилюк Наталію Олександрівну,ученицю 9 класу Рогізнянської ЗОШ І-ІІІст. Перевознюк Іванну Миколаївну .

Отже, метою таких заходів є привернення уваги учнів до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя і визнання їх як повноправних членів нашого суспільства.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання