Ви ввійшли як: Гість

День Європи 2015

Україна – ЄС: реалії та перспективи

На підставі статті 6 закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 «Про День Європи», розпорядження облдержадміністрації від 24 квітня 2015 року №180/2015-р «Про заходи щодо відзначення в області Дня Європи», з метою більш широкого ознайомлення населення із сутністю та роллю Європейського Союзу в сучасному світі, відділ освіти повідомляє.

Відділом освіти, педагогічними колективами, з метою ознайомлення учнів із сутністю та роллю Європейського Союзу в сучасному світі значну увагу звернено на проведення заходів щодо відзначення Дня Європи, пов’язаних з будівництвом Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури на засадах української духовності і моралі.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів провели належну організаційно – масову роботу щодо відзначення Дня Європи. По школах видано накази. За підготовку та організацію проведення Дня Європи відповідали класоводи, класні керівники та педагоги – організатори. .

Згідно планів роботи шкіл складено заходи щодо проведення Дня Європи. .

У Гуменецькому, Довжоцькому, Голосківському, Жванецькому, Колодіївському, Нігинському, Жовтневому, Кадиєвецькому, Панівецькому, Колибаївському, Гораївському, Деревянському навчальних закладах організовано участь учнівської молоді у тематичних уроках, лекціях, круглих столах, диспутах, семінарах, присвячених висвітленню сутності та ролі ЄС у сучасному світі та євроінтеграції України. .

В усіх навчальних закладах району проведений Єдиний день інформування учнів, батьків на тему «Україна – ЄС: реалії та перспективи» ( виступи в класних колективах членів шкільної лекторської групи), який відбувся 14.05.15р. .

Проведено конкурси – презентації дитячих малюнків «Україна - ЄС моїми очима» (Кульчиєвецька ЗОШ, Гуменецький НВК, Орининська ЗОШ, Ходоровецька ЗОШ, Баговицька ЗОШ, Голосківська ЗОШ), рефератів та письмових робіт «Вплив Європейської культури на Україну», «Наше європейське майбутнє» ( Острівчанська ЗОШ, Приворотська ЗОШ, Рогізнянська ЗОШ, Подільська ЗОШ, Нігинська ЗОШ, Княжпільська ЗОШ, Жовтнева ЗОШ), усні журнали «Європа наш спільний дім» ( Крушанівська ЗОШ, Чорнокозинецька ЗОШ, Кадиєвецька ЗОШ, Завалецька ЗОШ, Деревянська ЗОШ), присвячених Дню Європи та співпраці з Європейським Союзом. .

Педагогами – організаторами, класними керівниками, класоводами Заліської -1 ЗОШ, Ходоровецької ЗОШ, Голосківської ЗОШ, Китайгородської ЗОШ, Гуменецького НВК, Кульчиєвецької ЗОШ, Камянської ЗОШ, Чорнокозинецької ЗОШ, Княжпільської ЗОШ, Сахкамінської ЗОШ проведено конференції «Україна та ЄС»», круглі столи « Ми йдемо в європейський Дім», «Ми європейці» присвячені Дню Європи. .

У Кадиєвецькій ЗОШ, Жовтневій ЗОШ, Довжоцькому НВК, Камянській ЗОШ, Баговицькій ЗОШ, Староушицькій ЗОШ, Жванецькій ЗОШ, Підпилипянській ЗОШ були проведені тематичні години, семінари «Приєднання до ЄС», «Економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни», «Європейський Дім», батьківські конференції на тему «Сутність та роль ЄС та НАТО у сучасному світі та європейська та євроатлантична інтеграція». .

У шкільних бібліотеках Гуменецького НВК, Кульчиєвецької ЗОШ, Подільської ЗОШ, Чабанівської ЗОШ, Староушицької ЗОШ обладнано тематичні полиці, виставки літератури, проведені інформаційні години, бесіди, огляди літератури та публікацій, присвячені співпраці України, Європейського союзу та Дню Європи. .

Культурно – мистецькі свята, фестивалі – подорожі, інтелектуальні ігри: «Французька весна», «Чарівні звуки музики відомих європейських композиторів», «Мандруємо Європою», «Мистецькі шедеври Європи» пройшли у Кадиєвецькій ЗОШ, Довжоцькому НВК, Жовтневій ЗОШ, Рихтівській ЗОШ. .

У Приворотській, Вербецькій ЗОШ, Довжоцькому, Грушківському, Гуменецькому НВК відбулося свято «З днем народження, ШЕК!»(презентація здобутків та перспектив шкільного європейського клубу). Учнями цих шкіл проведені дитячі ранки «Європейська феєрія», учнівські конференції «НАТО: утворення і розвиток», «Культурні надбання країн – членів ЄС», засідання рад старшокласників на тему «Шлях до успіху або етапи реалізації проекту». .

У Баговицькій ЗОШ, Грушківському НВК, Колибаївській, Сахкамінській, Пановецькій, Деревянській ЗОШ відбулися батьківські збори на тему «Формування національної свідомості та європейського мислення дітей у сім’ї», шкільні дебати «Вчися і дискутуй про Європу», випуск стінних газет про проведення днів інформування учнівської та батьківської громадськості про європейську та євроатлантичну інтеграцію, вікторини «Перевіримо свої знання про ЄС». .

З 11.05. по 22.05.15р в усіх навчальних закладах району пройшла декада днів інформування учнівської та батьківської громадськості про європейську інтеграцію України. .

Проведено культурно – масові заходи, спортивні змагання у Сокільській ЗОШ, Колубаївській ЗОШ, Пановецькій ЗОШ, Дерев’янській ЗОШ, Чабанівській ЗОШ, Сл.- Рихтівській ЗОШ, Китайгородській ЗОШ, Приворотській ЗОШ, Вербецькій ЗОШ, Рогізнянській ЗОШ, Баговецькій ЗОШ, Жовтневій ЗОШ, Кадиєвецькій ЗОШ, Нігинській ЗОШ, Орининській ЗОШ та ін. навчальних закладах, присвячені відзначенню Дню Європи. 22 травня 2015 року у навчальних закладах району відбулися засідання педагогічних рад, батьківських комітетів, рад старшокласників про підсумки проведення Дня Європи та декади днів інформування, аналіз результатів моніторингу рівня знань учнів про Європейський Союз і європейську та євроатлантичну інтеграцію України. .

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання