Ви ввійшли як: Гість

Сьогодні 19 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося справжнє свято знань.

Виконання школярами Хмельниччини дитячих науково – дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства.

Сьогодні 19 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося справжнє свято знань. Такою подією стала проведена там обласна дитяча науково – практична конференція з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково – дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. На конференцію були запрошені Фасоля О.І., директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, Мирна Л.А., методист біології та екології Хмельницького ОІППО, Миронова Н.Г., доктор с\г наук, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університету, Сасюк А.В., директор Національного природнього парку «Мале Полісся», науковці, педагоги, викладачі, лісівники, екологи, природоохоронці та учні. На відкритті конференції слухали вступне слово Климчука В.В., директора Хмельницького ОЕНЦУМ. Василь Васильович привітав учасників конференції і побажав усім плідної праці та творчих успіхів. Цікавою була робота секції лісового та сільського господарства та секції екології, біології та біохімії. Юні дослідники презентували свої науково – дослідницькі роботи. Обговорення дослідницьких робіт відбулося у вигляді «круглого столу» за участі керівників дитячих наукових робіт – педагогів і провідних науковців та фахівців в галузі екології, біології, сільського і лісового господарства.

Учасники обмінялися досвідом виконання робіт та проконсультувалися з науковцями і фахівцями. Кам’янець – Подільський район представляли: Онуфрійчук Яна, учениця 11 класу Грушківського НВК «ЗОШ I-III ступенів агротехнічний ліцей» (керівник - Лоза С,В,) та Струсевич Валерія, учениця 8 класу Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку ( керівник – Юрченко М.В.). При підведенні підсумків конференції та відзначенні її лідерів і активних учасників наші школярки отримали грамоти та в подарунок книгу «Ріки Хмельниччини». Конференція пройшла цікаво, пізнавально та в учасників залишились не лише незабутні враження, а й великі дослідницькі плани на майбутнє. Від’їзджаючи додому, діти дякували організаторам конференції за гарну можливість показати свої добрі починання в науці, реалізувати себе як особистість та дізнатись багато нового про живу природу.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання