Ви ввійшли як: Гість

27 вересня 2019 року на базі Кам’янської ЗОШІ-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників.

«ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ».

27 вересня 2019 року на базі Камянської ЗОШІ-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників, на якому розглядалися питання:

  1. Сучасні технології в роботі класного керівника – (Сазанська А.М.- голова мо класних керівників Довжоцького НВК).
  2. Шляхи вдосконалення виховання громадянина - патріота – (Білюк О.Г. - голова мо класних керівників Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.).
  3. Інновації в патріотичному та громадянському вихованні учнів – (Коваль Л.О. - голова мо класних керівників Камянської ЗОШ І-ІІ ст.).
  4. У практичній частині засідання мо класні керівники взяли участь у тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці». Тренінг проводили методист РМК Дідик Ю.В., голова мо класних керівників Боднарчук Г.І. У дружній атмосфері обговорювались складні й водночас важливі питання професійної діяльності педагогів. Програма тренінгу передбачала дискусії, роботу в групах, вправи, перегляд та обговорення відеоматеріалів. Мисленнєва діяльність учасників тренінгу чергувалася з активною комунікацією. Отримані знання педагоги використають у роботі зі своїми вихованцями.

Останні події...

27 вересня 2019 року на базі Кам’янської ЗОШІ-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників.

27 вересня 2019 року на базі Кам’янської ЗОШІ-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників, на якому розглядалися питання: Сучасні технології в роботі класного керівника – (Сазанська А.М.- голова мо класних керівників Довжоцького НВК).

детальніше »

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів нашого району! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів нашого району! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля! Саме на Вас покладено важливе завдання - виховання наймолодших представників українського суспільства. Саме у ваші добрі очі вдивляються довірливі оченятка, саме до ваших лагідних слів прислухаються маленькі вихованці, вам довіряють батьки.

детальніше »

З метою розвитку олімпійського руху в районі, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму з 09 по 13 вересня 2019 року в Кам’янець – Подільському районі були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

З метою розвитку олімпійського руху в районі, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму з 09 по 13 вересня 2019 року в Кам’янець – Подільському районі були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається щорічно в другу суботу вересня.

детальніше »

12 вересня на базі Довжоцького НВК було проведено засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

12 вересня на базі Довжоцького НВК було проведено засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання