Ви ввійшли як: Гість

Організація роботи закладів освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі за 2018-2019 н.р..

«Попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі».

Організація роботи закладів освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі за 2018-2019 н.р.

 1. Інформація про виявлені факти домашнього насилля (кількість сімей, алгоритм роботи з сім’єю та дітьми із даних сімей). Виявлених фактів домашнього насилля за 2018-2019 н.р. – немає. Проводиться профілактична робота адміністрацією школи, практичними психологами та класними керівниками щодо попередження булінгу та насилля.
 2. Інформація про виявлені факти булінгу в закладі освіти:
  • кількість дітей-жертв насилля: не виявлено.
  • алгоритм роботи з дітьми-жертвами насилля. Профілактична та психо-консультативна робота спрямована на запобігання насилля за участі адміністрації школи, класних керівників, педагогів, батьків.
  • кількість дітей-булерів: не виявлено.
  • алгоритм роботи з дітьми-булерами. Індивідуальна та групова психо-консультативна робота психолога з дітьми з метою формування правосвідомості і правової поведінки учнів, відповідальності за своє життя, розвиток активності, самостійності, творчості учнів, створення умов для самореалізації особистості школярів, подолання егоцентризму та розвиток емпатійних якостей, асертивних та гуманістично-комунікативних здібностей, адекватної самооцінки, самоконтролю та здатності до саморозвитку, критичності мислення, соціальної адаптованості та індивідуальних механізмів подолання важких станів і переживань.
  • алгоритм роботи з педагогами щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Проведення нарад педагогічними працівниками з метою формування у педагогів навичок ідентифікації насильства як у своїй поведінці, так і в поведінці дітей з метою формування умінь виокремлювати існуючу проблему.
  • алгоритм роботи з батьками щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Проведення батьківських зборів з метою формування у батьків навичок ідентифікації насильства як у своїй поведінці, так і в поведінці дітей з метою формування умінь виокремлювати існуючу проблему.
  • алгоритм роботи із здобувачами освіти щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Створення у шкільному середовищі умов недопущення булінгу та відповідного середовища в освітній установі для профілактики та боротьби з негативними соціально-педагогічними наслідками цього явища.
 3. Інформація про консультативну діяльність фахівців психологічної служби щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі:
 4. № з/п Вид роботи Здобувачі освіти (к-сть осіб/груп) Педагоги (к-сть осіб/груп) Батьки (к-сть осіб/груп)
  Консультування
  1. Сл.-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  індивідуальне немає Немає немає
  групове 13 учнів 7 класу,
  15 учнів 8 класу,
  13 учнів 9 класу
  11 кл.
  керівників
  9 батьків
  13 батьків
  2. Довжоцький НВК, колегіум
  індивідуальне немає Немає немає
  групове 10 учнів 11 класу
  17 учнів 10 класу
  7 учнів 9 класу
  18 учнів 8 класу
  40 учнів 7 класів
  39 учнів 6 класів
  39 учнів 5 класів
  120 молодшої школи
  ВСЬОГО: 290
  25 262
  3. Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  індивідуальне 10 5 8
  групове 140 20 85
 5. Інформація про проведені просвітницько-профілактичні заходи в закладі освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі.

У закладах загальної середньої освіти району проведено низку заходів щодо протидії булінгу:

 • керівниками закладів загальної середньої освіти були затверджені плани заходів щодо протидії булінгу;
 • 31 жовтня 2018 року на базі Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось засідання школи вдосконалення майстерності голів шкільних методичних об`єднань класних керівників на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі ». У засіданні Школи майстерності приймали участь спеціалісти РЦССДМ, які спільно з методистом райметодкабінету Дідик Ю.В. ознайомили учасників із причинами виникнення булінгу та з основними напрямками профілактики булінгу. Голова методичного об`єднання класних керівників Боднарчук Г.І. (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.) розповіла присутнім про заходи, які можна використовувати щодо підвищення статусу дитини жертви і як знайти їй комфортне місце в класному колективі. Цікавими були тренінгові вправи, запропоновані психологом служби РЦССДМ Мельник О.А. для використання класними керівниками у роботі з дітьми, які потерпають насилля з боку однолітків;
 • круглі столи для педагогічних колективів «Безпечна школа. Маски булінгу»;
 • тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст., Камянська ЗОШ І-ІІ ст., Довжоцький НВК);
 • 17 січня 2019 р. в Рихтівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулись загальношкільні батьківські збори на тему "Профілактика булінгу". На зустріч була запрошена провідний психолог Кам'янець-Подільського районного центру соціальних служб Мельник Олена Анатоліївна, яка надала поради батькам, щоб зменшити ризик булінгу та кібербулінгу для своєї дитини.
 • години спілкування «Кібербулінг», навчальні бесіди, міні – тренінги «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті»;
 • перегляд учнями 2-11 класів відеороликів «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з Уповноваженим Президента України», «Зупиніться!!! Моя історія про булінг і кібербулінг»;
 • 18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи на тему: «Профілактика та подолання боулінгу у закладах освіти». За засідання була запрошена Петрик Г.В., начальник відділу право- просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, яка деталізувала увагу на Листі МОН України 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти, педагогічних працівників щодо застосування норм закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».
 • у закладах загальної середньої освіти створюються консультативні пункти «Скринька довіри».

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання