Ви ввійшли як: Гість

Організація роботи закладів освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі за 2018-2019 н.р..

«Попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі».

Організація роботи закладів освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі за 2018-2019 н.р.

 1. Інформація про виявлені факти домашнього насилля (кількість сімей, алгоритм роботи з сім’єю та дітьми із даних сімей). Виявлених фактів домашнього насилля за 2018-2019 н.р. – немає. Проводиться профілактична робота адміністрацією школи, практичними психологами та класними керівниками щодо попередження булінгу та насилля.
 2. Інформація про виявлені факти булінгу в закладі освіти:
  • кількість дітей-жертв насилля: не виявлено.
  • алгоритм роботи з дітьми-жертвами насилля. Профілактична та психо-консультативна робота спрямована на запобігання насилля за участі адміністрації школи, класних керівників, педагогів, батьків.
  • кількість дітей-булерів: не виявлено.
  • алгоритм роботи з дітьми-булерами. Індивідуальна та групова психо-консультативна робота психолога з дітьми з метою формування правосвідомості і правової поведінки учнів, відповідальності за своє життя, розвиток активності, самостійності, творчості учнів, створення умов для самореалізації особистості школярів, подолання егоцентризму та розвиток емпатійних якостей, асертивних та гуманістично-комунікативних здібностей, адекватної самооцінки, самоконтролю та здатності до саморозвитку, критичності мислення, соціальної адаптованості та індивідуальних механізмів подолання важких станів і переживань.
  • алгоритм роботи з педагогами щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Проведення нарад педагогічними працівниками з метою формування у педагогів навичок ідентифікації насильства як у своїй поведінці, так і в поведінці дітей з метою формування умінь виокремлювати існуючу проблему.
  • алгоритм роботи з батьками щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Проведення батьківських зборів з метою формування у батьків навичок ідентифікації насильства як у своїй поведінці, так і в поведінці дітей з метою формування умінь виокремлювати існуючу проблему.
  • алгоритм роботи із здобувачами освіти щодо попередження булінгу в освітньому середовищі: Створення у шкільному середовищі умов недопущення булінгу та відповідного середовища в освітній установі для профілактики та боротьби з негативними соціально-педагогічними наслідками цього явища.
 3. Інформація про консультативну діяльність фахівців психологічної служби щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі:
 4. № з/п Вид роботи Здобувачі освіти (к-сть осіб/груп) Педагоги (к-сть осіб/груп) Батьки (к-сть осіб/груп)
  Консультування
  1. Сл.-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  індивідуальне немає Немає немає
  групове 13 учнів 7 класу,
  15 учнів 8 класу,
  13 учнів 9 класу
  11 кл.
  керівників
  9 батьків
  13 батьків
  2. Довжоцький НВК, колегіум
  індивідуальне немає Немає немає
  групове 10 учнів 11 класу
  17 учнів 10 класу
  7 учнів 9 класу
  18 учнів 8 класу
  40 учнів 7 класів
  39 учнів 6 класів
  39 учнів 5 класів
  120 молодшої школи
  ВСЬОГО: 290
  25 262
  3. Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  індивідуальне 10 5 8
  групове 140 20 85
 5. Інформація про проведені просвітницько-профілактичні заходи в закладі освіти щодо попередження домашнього насильства в сім’ї та булінгу в освітньому середовищі.

У закладах загальної середньої освіти району проведено низку заходів щодо протидії булінгу:

 • керівниками закладів загальної середньої освіти були затверджені плани заходів щодо протидії булінгу;
 • 31 жовтня 2018 року на базі Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось засідання школи вдосконалення майстерності голів шкільних методичних об`єднань класних керівників на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі ». У засіданні Школи майстерності приймали участь спеціалісти РЦССДМ, які спільно з методистом райметодкабінету Дідик Ю.В. ознайомили учасників із причинами виникнення булінгу та з основними напрямками профілактики булінгу. Голова методичного об`єднання класних керівників Боднарчук Г.І. (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.) розповіла присутнім про заходи, які можна використовувати щодо підвищення статусу дитини жертви і як знайти їй комфортне місце в класному колективі. Цікавими були тренінгові вправи, запропоновані психологом служби РЦССДМ Мельник О.А. для використання класними керівниками у роботі з дітьми, які потерпають насилля з боку однолітків;
 • круглі столи для педагогічних колективів «Безпечна школа. Маски булінгу»;
 • тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст., Камянська ЗОШ І-ІІ ст., Довжоцький НВК);
 • 17 січня 2019 р. в Рихтівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулись загальношкільні батьківські збори на тему "Профілактика булінгу". На зустріч була запрошена провідний психолог Кам'янець-Подільського районного центру соціальних служб Мельник Олена Анатоліївна, яка надала поради батькам, щоб зменшити ризик булінгу та кібербулінгу для своєї дитини.
 • години спілкування «Кібербулінг», навчальні бесіди, міні – тренінги «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті»;
 • перегляд учнями 2-11 класів відеороликів «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з Уповноваженим Президента України», «Зупиніться!!! Моя історія про булінг і кібербулінг»;
 • 18 лютого 2019 року на базі РБШ відбулося засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів та заступників директорів з виховної роботи на тему: «Профілактика та подолання боулінгу у закладах освіти». За засідання була запрошена Петрик Г.В., начальник відділу право- просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, яка деталізувала увагу на Листі МОН України 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти, педагогічних працівників щодо застосування норм закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».
 • у закладах загальної середньої освіти створюються консультативні пункти «Скринька довіри».

Останні події...

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

19 березня 2019 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за участі методиста райметодкабінету Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

детальніше »

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики.

15 березня 2019 року, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, на базі Кадивецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів інформатики на тему: «Використання нових підходів до вивчення інформатики у середній загальноосвітній школі».

детальніше »

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

Спартакіада школярів з волейболу серед юнаків 2005 р.н.і молодше.

детальніше »

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району.

12 березня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбувся Турнір юних істориків серед команд учнів закладів загальної середньої освіти району. Командні інтелектуальні змагання з історії проведені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання